کلاس تکنیک‌های مجری‌گری در اصفهان برگزار می‌شود

مدیر فرهنگسرای خانواده سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان گفت: کلاس‌ تکنیک‌های مجری‌گری به منظور پرورش و استعدادیابی کودکان، نوجوانان و جوانان در اصفهان برگزار می‌شود.

محمدمهدی کریمی امروز گفت: در کلاس‌های مجری‌گری، علاوه بر شرکت‌کنندگان، مادران همراه با کودکان خود حضور دارند تا بلکه بتوانند بعد از دریافت اطلاعات از سوی استاد مربوطه، مطالب را در منازل به کودکان خود آموزش دهند.

وی با اشاره به اینکه کلاس مجری‌گری در ۱۰ جلسه برگزار می‌شود، افزود: «نوید مستعان»، مجری صدا و سیما مرکز اصفهان با حضور در این کلاس سعی می‌کند ضمن آموزش به شرکت‌کنندگان، افراد مستعد برای یادگیری مجری‌گری را انتخاب و آموزش‌های تخصصی را به صورت جداگانه به آنها ارائه دهد.

مدیر فرهنگسرای خانواده سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان با اشاره به گروه‌های مختلف سنی شرکت‌کننده در کلاس مجری‌گری تصریح کرد: در این کلاس‌ها افراد علاقه‌مند در گروه‌های سنی ۴ تا ۷ سال، ۸ تا ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۸ سال و ۱۸ سال به بالا می‌توانند شرکت کنند.

وی بیان کرد: به منظور بالا بردن اعتماد به نفس افراد برای سخنرانی در جلسات گروهی، از روز ۱۳ تیرماه کلاس «فن بیان و سخنوری» در فرهنگسرای خانواده نیز برگزار می‌شود.

کریمی اظهار کرد: متاسفانه امروز بسیاری از افراد هستند که به خاطر ضعف در سخنوری و فن بیان، از شرکت در کارهای گروهی امتناع می‌کنند.

وی ادامه داد: فرهنگسرای خانواده در هر فصل اقدام به برگزاری کلاس‌های فن بیان و سخنوری می‌کند و هشتمین دوره این کلاس‌ها قرار است با حضور ۲۸ شرکت‌کننده و سخنرانی «پریسا دنیاداری» برگزار شود.

مدیر فرهنگسرای خانواده سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان بیان کرد: این کلاس‌ها در دو نوبت از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۰ و ۱۱ تا ۱۳ برگزار می‌شود.

فارس

Go to TOP