رقابت ۱۴ کشور دنیا در بخش بین‌الملل جشنواره فیلم کودک

معرفی ۲۱انیمیشن کوتاه از ۱۴ کشور دنیا برای رقابت در بخش بین‌المللی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان دراصفهان
گفتنی است این فیلمها از کشورهایی همچون آلمان، اتریش، هلند، لیتوانی، سوئیس، انگلستان، ایران، ایتالیا، روسیه، کره جنوبی، ژاپن برای شرکت در بخش انیمیشن کوتاه این رویداد بزرگ فرهنگی کشور معرفی شده است.
آلیا ساخته والنتینو بدینی از ایتالیا، آنجلینو ساخته ماریناشچیپک از آلمان، والدین آستون کاری از مارتین میروز و رینهارت شوبر از اتریش، زنبورهای بمب‌افکن اثر آنا هابرمهل از آلمان، مسابقه گاوبازی از جنیس سیمرماینس از لیتوانی، جک کشاورز ساخته آرجان ویلسکات از هلند، پدر فریماس کاری از یوری چرنکوف از فرانسه، در قلب زمستان اثر ایزابل فاورز از سوئیس، خارپشت و شهر از اووالدز لایس از لیتوانی، من تام مدی هستم ساخته آنیسلی هندرسون از انگلستان، کوبانکو تنها در خانه از تسوئنو گودا از ژاپن ازجمله این آثار است.
بادبادک میریام ساخته ریمو آنت از استونی، رفاقت دزد دریایی اثری از ماریوس فیتزک از آلمان، پدر نخستین ما کاری از ولادیمیر دانیلف از روسیه، لاک پشت و خرگوش ساخته هونگ جون پیو از کره جنوبی، سمور و گرگ‌ها از اینگا پراولینا از لیتوانی، ببین من چه خوب می‌گم! اثری از حمیدرضا بیات از ایران، در برابر باد می‌ایستم از سیدحسن سلطانی، سکو ساخته سلمان خورشیدی و امیر محمدزاده از ایران و سلطان و آهو ساخته پروین تجوید از ایران ازدیگر فیلمهای این بخش است.
لازم به ذکر است بیست‌وهفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با گرامیداشت نام پیامبر اکرم (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا، پانزدهم تا نوزدهم مهر در اصفهان برگزار خواهد شد

Go to TOP