۱۰ ثانیه ی جنجالی از گروه موسیقی آوای باران در تلویزیون

تصویری که از سازها روی آنتن تلویزیون رفت، ربطی به تغییر و تحول در نگاه و یا عملکرد سازمان صداوسیما ندارد و فقط اشتباه سهوی بود که از سوی ما روی داد و البته من پای پیامد این اشتباه هم می‌ایستم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنرنا به نقل از خبرگزاری فارس،«غلامرضا بختیاری» گفت: ما در برنامه صبح بخیر ایران به مناسبت روز میلاد پیامبر (ص) اقدام از گروه موسیقی «آْوای باران» دعوت کردیم تا برای اجرای موسیقی به برنامه «صبح‌بخیر ایران» بیایند.

وی ادامه داد: در حین اجرای برنامه، اشتباهی از سوی ما سازندگان برنامه روی داد و به مدت ۱۰ ثانیه تصویری از گروه موسیقی به همراه سازهایشان نشان داده شد که بلافاصله با واکنش شبکه‌های خارجی و البته رسانه‌های هم‌سو با آنها در داخل ایران همراه شد.

بختیاری تصریح کرد: تصویری که از سازها روی آنتن تلویزیون رفت، ربطی به تغییر و تحول در نگاه و یا عملکرد سازمان صداوسیما ندارد و فقط اشتباه سهوی بود که از سوی ما روی داد و البته من پای پیامد این اشتباه هم می‌ایستم.

وی ادامه داد: آنچه در این میان برای من خیلی جالب بود، این نکته بود که تعدادی از رسانه‌های داخلی کاملا هم سو با رسانه‌های بیگانه عمل می‌کنند و در این مسیر حتی یک واو از خبر و مطلبشان را هم عوض نمی‌کنند. اگر واقعا برخی از این روزنامه‌ها و سایت‌های خبری به سوژه برای رسانه‌هایشان نیاز دارند تا بتوانند فروش کنند، به ما خبر بدهند تا برایشان سوژه فراهم کنیم.

هم چنین پس از انتشار خبری مبنی بر این موضوع که سیاست‌های صداوسیما در مقابل نمایش سازها تغییر کرده در فضای مجازی، یکی از روزنامه‌ها تصویر یک خود را به تصویر این موضوع اختصاص داده و در گزارشی به این موضوع پرداخته است.

بنا بر این گزارش، در این گزارش، مصاحبه‌ای با یکی از اعضاء گروه آوای پارسیان انجام شده که مدیر برنامه‌های این گروه با ارسال مطلبی به خبرگزاری فارس، آن را تکذیب کرد.

در این مطلب آمده است:

اینجانب پروین سرلک مدیر برنامه‌های گروه آوای پارسیان اعلام می‌دارم که این گروه از خواننده تا کلیه نوازندها هیچگونه مصاحبه مطبوعاتی در رابطه با برنامه صبح بخیر ایران روز ۲۸دی ماه ۹۲ را به عهده نخواهد گرفت زیرا با هیچ خبرنگاری هیچ مصاحبه‌ای انجام نداده است.

Go to TOP