بیانیه سازمان بسیج هنرمندان اصفهان به مناسبت ۲۲ بهمن

به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن، سازمان بسیج هنرمندان استان اصفهان در بیانیه ای ضمن تاکید نقش هدایتگری و بصیرت افزایی در جامعه، همگان را به حضور گسترده در راهپیمای این روز فراخواند.

به گزارش هنرما، به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن، سازمان بسیج هنرمندان استان اصفهان در بیانیه ای ضمن تاکید نقش هدایتگری و بصیرت افزایی در جامعه، همگان را به حضور گسترده در راهپیمای این روز فراخواند.

دهه فجر یعنی خاطرهء شکفتن این نیروی عظیم و زنده شده و فعال شدن آتشفشان بزرگی که دنیای استکبار را تکان داد. این فجر را خیلی قدر بدانید . حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)
دهه فجر انقلاب اسلامی مقطع رهایی ملت بزرگ ایران از سلطه استبدادی و ستم شاهی و آغازگر بیداری اسلامی که به مدد الهی و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و با تبعیت از رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و خلف صالحش حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) پس از سی و هفت سال شاهد اثر بخشی شجره طیبه بیداری اسلامی و ریشه دواندن آن در دیگر کشورها و بیداری امت اسلامی هستیم. بدون شک ترسیم خط امام (ره) بعنوان معمار کبیرانقلاب اسلامی و جلوگیری از تحریف راه امام (ره) که مورد تاکید رهبر فرزانه انقلاب می باشد نقش هدایتگری در تقویت هویت ملی و توسعه انقلاب اسلامی و بصیرت افزایی ملت غیور و شهید پرور ما دارد.
اکنون که در آستانه دو انتخابات مهم و تاریخی هستیم و دسیسه های دشمنان نظام مقدس اسلامی در راستای ایجاد نا آرامی و التهاب در جامعه هستند ضرورت هوشیاری بیشتر جامعه هنرمندان کشور را می طلبد.
وظیفه خطیر و مهم امروز هنرمندان کشور، توجه جدی به جوانان بعنوان آینده سازان کشور و تعمیق و فرهنگ خود باوری در قالب دنیای هنر جهت عرضه به جامعه اسلامی است.
سازمان بسیج هنرمندان استان اصفهان ضمن اعللام آمادگی کامل جهت حضور شکوهمند در مراسم عظیم و تاریخی ۲۲ بهمن ماه در راستای تقویت هر چه بیشتر آرمانهای حضرت امام خمینی (ره)و خلف صالحش ،حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) و ایجاد فضای امید و نشاط با رعایت تقویت همبستگی، وحدت و وفاق ملی امت اسلامی حضوری فعال و بصیرت مدارانه در این راهپیمایی با شکوه ملت قهرمان و شهید پرور استان اصفهان خواهند داشت.

سازمان بسیج هنرمندان استان اصفهان

Go to TOP