مسوول شورای ورزشی دهنو در گفت و گو با هنرما مطرح کرد؛

دهنو چشم اصفهان است

محله دهنو واقع در خیابان امام خمینی اصفهان از محله‌های است که جز کم برخوردارترین محلات از لحاظ فضای سبز و امکانات رفاهی ورزشی است.

به گزارش هنرما، محله دهنو واقع در خیابان امام خمینی اصفهان از محله‌های است که جز کم برخوردارترین محلات از لحاظ فضای سبز و امکانات رفاهی ورزشی است.

مسوول شورای ورزشی دهنو، پیرامون وضعیت ورزشی این منطقه گفت: دهنو چشم اصفهان است، ولی متاسفانه از لحاظ امکانات رفاهی از جمله ورزشگاه مجهز، فضای سبزکافی، وسایل ورزشی و نبود اسپانسر‌های ورزشی برای تیم‌های مسابقه‌ دهنده بی‌بهره است.

مهدی مهری در گفت و گو با هنرما با اشاره به اینکه جوانان این محل به ورزش علاقه زیادی دارند، تصریح کرد: همایش‌های پیاده‌‌روی، دوچرخه سواری، دومیدانی و طناب‌کشی در دهنو برگزار می‌شود و مخاطبان بسیاری دارد. به‌طوری‌که در آخرین همایش دوچرخه سواری حدود پنج هزار نفر شرکت کننده با میانگین سنی هفت تا هفتاد سال برگزار شد.

مهری، گفت: همایش‌ پیاده‌روی دو بار در سال برگزار می‌شود که خوشبختانه طرفداران زیادی دارد. هزینه‌هایی جوایز و پذیرایی توسط مردم پرداخت می شود.

مسئول شورای ورزشی دهنو تاکید کرد: از مسئولین تربیت بدنی و شهرداری منطقه دو تقاضا داریم به وضعیت ورزشی دهنو توجه بیشتری کنند. چرا که وجود یک پارک و یک ورزشگاهی با امکانات کم به هیچ وجه جوابگوی اهالی نیست.

مهری تصریح کرد: واقعا مردم این محله از هر نظر غریب واقع شدند. آنها مستحق بهترین‌ها هستند.

مسئول شورای ورزشی دهنو خاطر نشان کرد: این منطقه حدود صد و هفتاد شهید در دوران دفاع مقدس و همچنین صدها جانباز و آزاده در راه اسلام و انقلاب فدا کرده است.

مهری در پایان از برگزاری همایش پیاده‌روی در فروردین ماه و دوچرخه‌سواری و دومیدانی در اردیبهشت‌ماه سال آیند

Go to TOP