برنامه های دهه فجر حوزه هنری استان اصفهان

نمایش” یک کمد آرامش” به کارگردانی امیرحسین روح نیا اجرا خواهد شد . این نمایش نیز از روز سه شنبه ۲۲ بهمن لغایت روز پنج شنبه ۸ اسفند ماه در تالار سوره حوزه هنری به روی صحنه می رود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنرنا به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی واحدهای مختلف این سازمان برنامه های خود را اعلام نمودند.

واحد تئاتر دو نمایش را به همین مناسبت به روی صحنه می برد، نخستین نمایش با نام ” قاب عکس ” به کارگردانی محمدرضا مولودی از روز دوشنبه ۷ بهمن اجرای خود را در تالار سوره آغاز نموده است این نمایش تا روز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

در همین ایام نمایش” یک کمد آرامش” به کارگردانی امیرحسین روح نیا اجرا خواهد شد . این نمایش نیز از روز سه شنبه ۲۲ بهمن لغایت روز پنج شنبه ۸ اسفند ماه در تالار سوره حوزه هنری به روی صحنه می رود.

واحد عکس حوزه هنری نیز نمایشگاه گروهی عکس را با محوریت پرچم در راهپیمایی های ۲۲ بهمن به نمایش می گذارد. این نمایشگاه شامل ۴۰ قطعه عکس رنگی در ابعاد ۷۰×۵۰ می باشد که از روز چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه لغایت روز سه شنبه ۲۲ بهمن ماه در گالری نقش خانه و گالری خانه هنرمندان اصفهان به صورت همزمان دایر خواهد شد.

واحد کاریکاتور حوزه هنری اصفهان نیز به مناسبت دهه فجر نمایشگاه کاریکاتورهای خود را با موضوع بیداری اسلامی به صورت خیابانی در کوچه سعدی برگزار می نماید. این نمایشگاه از روز پنج شنبه ۱۷ بهمن ماه لغایت روز سه شنبه ۲۲ بهمن ماه جهت بازدید عموم دایر می باشد.

Go to TOP