پارسا حسندخت خواننده کلاسیک جوان کشورمان؛

اخلاق همکاری در بین خوانندگان کمرنگ شده است

ارکستر مجلسی آریا ۲۳ و ۲۴ شهریور ماه با همکاری حمید خلیفه سلطانی مدیریت آموزشگاه آریا و با اجرای پارسا حسندخت و نوید نوروزی ساعت ۲۱ شب در هنرسرای خورشید برگزار می شود.

به گزارش هنرما، ارکستر مجلسی آریا ۲۳ و ۲۴ شهریور ماه با همکاری حمید خلیفه سلطانی مدیریت آموزشگاه آریا و با اجرای پارسا حسندخت و نوید نوروزی ساعت ۲۱ شب در  هنرسرای خورشید برگزار می شود.
حسندخت خواننده جوان و کلاسیک شهر اصفهان که علاقمندان بسیاری دارد برای اولین بار با نوید نوروزی کنسرت اجرا می کند.
او در گفت و گو با هنرما می گوید:« نوید نوروزی از خواننده های خیلی خوب و تواناست و به دلیل ترویج همبستگی بین خوانندگان، ایجاد علقه و کمرنگ شدن اخلاق همکاری بین آنها برای اولین بار اجرای دو نفره خواهیم داشیم.»
این خواننده جوان و محبوب تصریح می کند:« رهبر این کنسرت فرید اسماعیلی و مایستر فرشاد شیرانی است که روزهای سه شنبه و چهارشنبه ساعت ۲۱ اجرا می شود. هزینه هر بلیط این کنسرت ۳۰ هزار تومان است.»
حسندخت می گوید:« مسوولان هنرسرای خورشید برای اجراهای سنتی بسیار ارزش قائل می شوند و بیش از گذشته با ما همکاری می کنند.»
او در توضیح اینکه مجتمع فرهنگی فرشچیان برای برگزاری کنسرت موسیقی مناسب تر است یا هنرسرای خورشید، بیان می کند:« مجتمع فرشچیان دسترسی خوبی دارد و پیدا کردن آن برای همه علاقمندان که از نقاط مختلف شهر می آیند مطلوب است اما فضای اجرا خوب نیست. اما هنر سرای خورشید فضای مطلوبی برای اجرا دارد اما دسترسی محلی آن برای علاقمندان برخی از نقاط شهری مطلوب نیست.»
گفتنی است، پارسا حسندخت از خوانندگان سنتی کشورماست که در مدت کوتاهی توانسته کنسرت های بسیاری را برگزار کند و هم اکنون از مدرسان آواز ایرانی است که مشغول تدریس در آموزشگاه های مختلف است.

%d8%ad%d8%b3%d9%86-jpg2

انتهای پیام/

Go to TOP