فراخوان مسابقه تصویرسازی و کاریکاتور با محوریت اربعین حسینی

نخستین فراخوان ملی کاریکاتور و تصویرسازی با محوریت اربعین حسینی و پرداختن به موضوعات «مرثیه اربعین»، «روایت حماسه پیاده‌روی اربعین»، «استقامت و سازش‌ناپذیری»، «اسلام‌هراسی» و «ماهیت گروه‌های تروریستی و تکفیری» اعلام شد.

به گزارش هنرما، نخستین فراخوان ملی کاریکاتور و تصویرسازی با محوریت اربعین حسینی و پرداختن به موضوعات «مرثیه اربعین»، «روایت حماسه پیاده‌روی اربعین»، «استقامت و سازش‌ناپذیری»، «اسلام‌هراسی» و «ماهیت گروه‌های تروریستی و تکفیری» اعلام شد.

نخستین فراخوان ملی کاریکاتور و تصویرسازی با محوریت اربعین حسینی توسط شورای راهبری جوانان کمیته فرهنگی- آموزشی ستاد مرکزی اربعین کشور با اهداف ترویج فرهنگ پیاده‌روی اربعین و ایجاد زمینه‌های تعامل و گفت‌وگو میان هنرمندان با محوریت پیاده‌روی اربعین اعلام شد.

این فراخوان در بخش تصویرسازی به محورهای «روایت واقعه عاشورای سال ۶۱ هجری»، «مرثیه اربعین»، «روایت حماسه پیاده‌روی اربعین»، «شعار اربعین امسال (إنی احامی ابدا عن دینی)» و «استقامت و سازش‌ناپذیری» می‌پردازد. بخش دوم این سوگواره به رشته کاریکاتور اختصاص دارد که در این بخش هنرمندان می‌توانند به موضوعات «اسلام‌هراسی»، «استکبارستیزی»، «ماهیت گروه‌های تروریستی و تکفیری» و «موضوعات مرتبط با پیاده‌روی اربعین حسینی از قبیل امنیت، نظافت، نماز اول وقت و جماعت، همکاری و تعاون» بپردازند.

انتهای پیام/فارس/ث

Go to TOP