کنسرت گروه آتالین؛

صدای پارسا در خورشید می پیچد

پنج شنبه ۲۵ آذر ماه علاقمندان به موسیقی در ساعت ۲۰ شب می توانند این کنسرت را به تماشا بنشینند.

به گزارش هنرما، یک بار دیگر پارسا حسندخت خواننده محبوب کشورمان به همراه گروه آتالین هنرسرای خورشید را در کنسرت غرق می کند.

پنج شنبه ۲۵ آذر ماه علاقمندان به موسیقی در ساعت ۲۰ شب می توانند این کنسرت را به تماشا بنشینند.
حسندخت خواننده محبوب کشورمان در گفت و گویی که با هنر ما داشته بیان کرده است این کنسرت با حضور ۴۰ نفر از گروه اتالین در هنرسرای خورشید برگزار می شود.
او درباره افرادی که در این کنسرت هنرنمایی می کنند، می گوید: پارسا حسندخت خواننده، شهرام شاه ولایتی نوازنده تار، ذبیح الله وحید نوازنده کمانچه، علیرضا قاسمی نی نواز،میثاق مهر پور نوازنده عود و محسن کیهان نژاد نوازنده سرنا، رضا مهدوی نوازنده دهل،حمید کرباسی زاده دف نواز،نبیل یوسف شریداوی نوازنده دف، در این کنسرت هنرنمایی می کنند.
این خواننده محبوب بیان می کند:در این کنسرت دو خواننده اجرا خواهند داشت و گروه دف نوازان خورشید به همراه ۴۰ هنرمند آتالین شبی خوش را برای علاقه مندان رقم می زنند.
حسندخت تصریح می کند:این کنسرت به صورت موسیقایی خانقاهی برگزار می شود که بخشی از آن با تکنوازی سه تار و خوانندگی پارسا حسندخت همراه است که از شور و هیجان خاصی برخوردار است.
این خواننده جوان و محبوب در پایان از سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان و ریاست هنرسرای خورشید تشکر کرد و گفت:امید است که شبی به یاد ماندنی را برای علاقمندان به هنر موسیقی رقم بزنیم.

photo_2016-12-13_13-55-19

انتهای پیام/

 

Go to TOP