به همت حوزه هنری استان اصفهان:

همایش کارگاهی نقاشیخط برگزار می شود

موضوعات مورد توجه این همایش سبک زندگی، اخلاق، خانواده، پاکیزگی، مهرورزی ، رفتار در اجتماع و…هر آنچه متن زندگی ما را تشکیل می دهد است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنرنا به نقل از حوزه هنری: اولین همایش کارگاهی نقاشیخط با عنوان ” هنر برای زندگی” به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی توسط کانون آفرینش های نقاشیخط حوزه هنری استان اصفهان برگزار می شود
مدیر خانه خط حوزه هنری استان اصفهان با اعلام این خبر افزود: این همایش با هدف ترویج فرهنگ غنی و اصیل ایران اسلامی در دو مرحله انجام می گیرد.
محسن سلیمانی تصریح کرد: در مرحله نخست هنرمندان خطاط با ارسال یک نمونه اثرخود (با هر موضوعی) جهت ارزشیابی اولیه ثبت نام می کنند و مجوز حضور در این همایش را دریافت می نمایند و مرحله اصلی نیز در روز ولادت حضرت علی (ع) به صورت کارگاهی انجام خواهد گرفت.
وی خاطرنشان کرد: موضوعات مورد توجه این همایش سبک زندگی، اخلاق، خانواده، پاکیزگی، مهرورزی ، رفتار در اجتماع و…هر آنچه متن زندگی ما را تشکیل می دهد است.
وی افزود: علاقه مندان می توانند تصویر نمونه اثر خود را از طریق لوح فشرده به آدرس پستی(اصفهان-خ آبشاراول-پارک ایثارگران-خانه هنرمندان-همایش نقاشیخط هنر برای زندگی) ارسال کنند و یا به وسیله پست الکترونیکی به آدرس دبیرخانه این همایش honarezendegi1@gmail.comارسال نمایند،آخرین مهلت ارسال نمونه اثر جهت ارزیابی و ثبت نام ۱۰ اردیبهشت ماه ۹۳ خواهد بود.
سلیمانی گفت: متن فراخوان این همایش و شرایط حضور در آن در سایت حوزه هنری استان اصفهان به آدرس www.artesfahan.ir موجود می باشد و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی حضور در این همایش می توانند با شماره تلفن ۶۶۲۴۳۰۰-۰۳۱۱ تماس حاصل نمایند

Go to TOP