آخرین آمار فروش گیشه در سینماها؛

لاک قرمز به اصفهان رسید

سلام بمبئی با ۶٫۱ میلیارد، آس و پاس با ۳٫۲ میلیارد، نفس و یتیم‌خانه ایران با ۱٫۱ میلیارد و لاک قرمز با ۵۰۰ میلیون فروش روی پرده سینماهای ایران نمایش داده می‌شوند.

به گزارش هنرما، زمستان امسال فیلم‌های سینمایی با ژانرهای متنوع، فروش بالایی در گیشه سینماهای ایران داشته‌اند و «سلام بمبئی» با فروش ۶ میلیاردی بیشترین فروش را میان فیلم‌های سینمایی داشته است.

تب و تاب سینما در اصفهان مانند دیگر شهرهای ایران با اکران فیلم‌های آس و پاس و سلام بمبئی در سینما قدس، لاک قرمز در سینما فلسطین و یتیم‌خانه ایران در سینما سپاهان بالا گرفته است.

به دلیل عدم استقبال از سانس‌های پیش از ظهر، بیشترین سانس‌های پخش فیلم در سالن‌های سینمایی شهر اصفهان به ساعات بعد از ظهر، عصر و شب اختصاص دارد.

*آس و پاس با ژانر کمدی-عاشقانه

«آس و پاس» با ژانر کمدی-عاشقانه به کارگردانی آرش معیریان مرز کمرنگی بین واقعیت و خیال است، حسن آس و پاس در مسیر وصول طلب پدر مرحومش از ملک سلمان کلاهبردار، در فضایی فانتزی تبدیل به شخص رویایی می‌شود اما عشق به دختر ملک‌سلمان او را از ادامه مأموریتش باز می‌دارد.

آس و پاس تا کنون توانسته ۳٫۲ میلیارد تومان فروش گیشه را از آن خود کند؛ محمدرضا شریفی‌نیا، محمدرضا هدایتی،سحر قریشی، حسام نواب‌صفوی و مهران غفوریان در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم در سانس‌های ۱۰:۳۰، ۱۲:۳۰، ۱۶:۳۰، ۱۸:۳۰ و ۲۰:۴۵ سالن شماره یک سینما قدس اصفهان، ۱۰:۳۰ و ۲۰:۳۰ سالن شماره یک سینما سپاهان و سانس ۱۸:۳۰ سالن شماره دو سینما فرهنگیان به روی پرده می‌رود.

*سلام بمبئی در صدر فروش فیلم‌ها

«سلام بمبئی» با ژانر عاشقانه به کارگردانی قربان محمدپور داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت می‌کند که هر دو دانشجوی پزشکی بوده و درگیر اتفاقات پیچیده‌ای می‌شوند.

محمدرضا گلزار، بنیامین بهادری، دیا میرزا، شایلی محمودی، گلشن گروور و بهروز چاهل در این فیلم ایفای نقش می‌کنند؛ این فیلم توانسته ۶٫۱ میلیارد فروش بلیط در سینمای ایران داشته باشد.

سالن شماره ۲ سینما قدس اصفهان در سانس‌های ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹ و ۲۱ و سالن شماره یک سینما سپاهان در سانس‌های ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹ و ۲۱ همه روزه پذیرای علاقه‌مندان به این فیلم است؛ همچنین در سانس‌های ۱۰:۳۰، ۱۲:۳۰، ۱۴:۳۰، ۱۶:۳۰، ۱۸:۳۰، ۲۰:۳۰ و ۲۲:۳۰ در سینما ساحل اصفهان به روی پرده می‌رود.

*نخستین روز اکران لاک قرمز در اصفهان

«لاک قرمز» به کارگردانی سید جمال سیدحاتمی ژانری اجتماعی داشته و قصه دخترکی را روایت می‌کند که به تازگی به انگشتان خود لاک زده است اما روزگار صورتش را نقاشی می‌کند.

این فیلم با مضمون اجتماعی به خانواده، ارتباط والدین با فرزندان و معضلات جامعه می‌پردازد؛ پردیس احمدیه، پانته‌آ پناهی‌ها، بهنام تشکر، مسعود کرامتی و رسول نقوی از بازیگران این فیلم هستند.

این فیلم تنها ۵۰۰ میلیون تومان فروش داشته که از امروز در سانس‌های ۱۰:۳۰، ۱۲:۳۰، ۱۴:۳۰، ۱۶:۳۰، ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ در سالن سینما فلسطین اصفهان به روی پرده می‌رود.

* روایتی از دهه ۵۰ در فیلم نفس

فیلم نفس به کارگردانی نرگس آبیار با ژانر نوستالژی-اجتماعی روایتی از زندگی ۴ کودک با نام‌های بهار، نادر، کمال و مریم است که همراه پدرشان غفور و مادربزرگ در دهه ۵۰ خورشیدی نفس می‌کشند! دنیای این کودکان دنیایی است پر از رویاهای زیبای کودکانه که قرار است رنگ حقیقت به خود بگیرد.

ساره نورموسوی، مهران احمدی، پانته‌آ پناهی‌ها، گلاره عباسی، سیامک صفری و شبنم مقدمی در این فیلم ایفای نقش می‌کنند که ۱٫۱ میلیارد فروش داشته است.

سالن شماره یک سینما فرهنگیان همه روزه در سانس ۲۰:۳۰ میزبان این فیلم با تخفیف ۵۰ درصدی ویژه فرهنگیان، دانشجویان و طلاب است.

*روایت قحطی و خشکسالی قرن گذشته در ایران

یتیم‌خانه ایران فیلمی ارزشی با ژانری سیاسی-تاریخی داستان قحطی و خشکسالی عظیم ایران که در سال‌های ۱۲۹۵ تا ۱۲۹۷، در کوران جنگ جهانی اول و در زمان اشغال ایران به دست قوای بیگانه روس و انگلیس رخ داد را به کارگردانی ابوالقاسم طالبی روایت می‌کند.

بازیگران این فیلم عبارت‌اند از علیرام نورایی، فرخ نعمتی، جعفر دهقان، داریوش اسدزاده، عباس شوقی، مهدی صبایی، بهار محمدپور، علی شادمان، محسن حسینی و اصغر حیدری؛ این فیلم ۱٫۱ میلیارد فروش داشته است.

سانس‌های ۱۲:۳۰، ۱۴:۳۰، ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ در سالن شماره ۲ سینما سپاهان به روی پرده می‌رود.

 میزان استقبال مردم اصفهان از فیلم‌های سینمایی نسبت به سال قبل حدود ۹ برابر افزایش داشته است.

انتهای پیام/فارس/ث

Go to TOP