کتاب و انیمیشن «من و دوست …ام» رونمایی شد

کتاب «من و دوست …ام» به قلم محمد داستانپور در زمینه تحلیل و بررسی منطقی محاسن و معایب روابط دختر و پسرکه توسط انتشارات حدیث راه عشق ناشر تخصصی حوزه ازدواج و خانواده منتشر شده است؛ رونمایی شد.

به گزارش هنرما، کتاب «من و دوست …ام» به قلم محمد داستانپور در زمینه تحلیل و بررسی منطقی محاسن و معایب روابط دختر و پسرکه توسط انتشارات حدیث راه عشق ناشر تخصصی حوزه ازدواج و خانواده منتشر شده است؛ رونمایی شد.

نویسنده با تجربه فروش موفق و استقبال قشر جوان و نوجوان در کتاب اول خود با عنوان «من، عشق، مخاطب خاص»، در کتاب جدیدش به بررسی پدیده روابط دختر و پسر در بین قشر جوان و نوجوان جامعه امروز پرداخته و با تحلیل و بررسی بسیار ریز و دقیق در سه مرحله این موضوع را مورد بررسی قرار داده است:

  1. توصیف؛
  2. تحلیل؛
  3. توصیه و تجویز.

محمد داستانپور نخست به توصیف و بیان وضعیت این روابط در کشورمان پرداخته ودر ادامه دلایل شگل گیری این پدیده را بیان و در پایان به ارائه راه کارهایی برای مدیریت درست عواطف بازگو کرده است؛

این کتاب دارای طرح جلدی متفاوت و همچنین شامل پنج فصل جذاب است که به ترتیب عبارتند از:

توصیف روابط دختر و پسر

عوامل فراگیر شدن این روابط

آسیب های این نوع روابط

نقد نگاه«ایجاد رابطه با هدف آشنایی بیشتر برای ازدواج»

و در نهایت در فصلی به عنوان فصل پرسش و پاسخ ، به جواب دهی پرسش هایی که مشکلات اکثر جوانان و نوجوانان می باشد ؛ پرداخته و کتاب را به پایان رسانده است.

گفتنی است این کتاب توسط انتشارات حدیث راه عشق در قطع خشتی کوچک در ۱۹۸ صفحه و با قیمت ۸۰۰۰تومان منتشر گردیده است.

جهت دریافت کتاب به منظور بررسی بیشتر یا سفارش می توانید با شماره ۰۹۱۳۳۱۶۵۵۴۳و یا به صفحه مجازی انتشارات به آدرسwww.hadisbook.irمراجعه بفرمایید.

Go to TOP