رییس سازمان بسیج هنرمندان اصفهان:

اجرای جشنواره ها را به انجمن های تخصصی سپرده ایم/اصفهان پیشرو در تشکیل شوراهای اندیشه ورز

حسین الهی دوست گفت: در سازمان بسیج هنرمندان نکته ای نهفته است و آن اینکه این سازمان تنها به هنرمندان بسیجی تعلق ندارد بلکه از نامش هم پیداست و وطیفه اش گرد هم آوردن هنرمندان متعهد و کسانی است که دغدغه کار هنری دارند.

به گزارش هنرما،رییس سازمان بسیج هنرمندان اصفهان در جمع منتخب سینماگران این استان  با ذکر جمله ای از رهبر معظم انقلاب پیرامون ضرورت توجه به فیلمسازی گفت بنا به نظر معظم له کسانی که در عرصه فیلم های ارزشی مشغول هستند دائم در حال جهادند.

حسین الهی دوست تصریح کرد: در سازمان بسیج هنرمندان نکته ای نهفته است و آن اینکه این سازمان  تنها به هنرمندان بسیجی تعلق ندارد بلکه از نامش هم پیداست و وطیفه اش گرد هم آوردن هنرمندان متعهد و کسانی است که دغدغه کار هنری دارند.

وی با اشاره به ساختار سازمان بسیج هنرمندان ادامه داد: ما بر اساس چارچوب های ابلاغی وظایفی داریم و براساس شکل گیری انجمن ها این وظایف انجام می شود.

رییس سازمان بسیج هنرمندان اصفهان تصریح کرد: در این سازمان فعالیت های مختلفی انجام می شود که برای تسهیل در این امر از ظرفیت ۲۶ کانون خود در سطح شهرستان ها استفاده می کنیم.

الهی دوست به برگزاری چهار جشنواره در سال توسط این سازمان اشاره کرد و ادامه داد: با سپردن اجرای این جشنواره ها به انجمن ها ، به دنبال تخصصی کردن جشنواره ها بوده ایم.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به راه اندازی بانک جامع اطلاعات شهدای هنرمند استان اشاره کرد و گفت: اگر کسی اطلاعاتی از هنرمندان شهید دارند می توانند در تکمیل این بانک اطلاعاتی ما را کمک دهند.

معاون هنری سازمان بسیج هنرمندان استان  هم در این مراسم به تشکیل شوراهای اندیشه ورز در بسیج هنرمندان اشاره و تصریح کرد: اصفهان پیشرو در تشکیل انجمن های بسیج در سطح کشور بوده و از همین انجمن ها به عنوان کانون های فکری استفاده می کند.

معاون هنری بسیج هنرمندان اصفهان اضافه کرد: وظیفه اصلی انجمن ها هدایت فکری و تربیت هنرمند متعهد و آسیب شناسی برنامه ها است.

وی با اشاره به تعامل ادارات ارشاد شهرستان ها با کانون های بسیج هنرمندان عنوان کرد در بیشتر شهرستان ها دفاتر کانون ها در ادارات ارشاد قرار دارد و تعامل خوبی بین آنها حکمفرماست.

انتهای پیام/

 

 

 

Go to TOP