«رستم در کافه مکبث» به فرشچیان می آید

نمایش «رستم در کافه مکبث» به نویسندگی و کارگردانی پیمان کریمی از ۱ تا ۱۶ بهمن ماه در مجموعۀ فرهنگی هنری فرشچیان روی صحنه می رود.

به گزارش هنرما، نویسنده و کارگردان این نمایش در مورد جزییات نمایش گفت: این نمایش در فضایی فانتزی و گروتسک، کلاژی از نمایشنامه های معروف و بزرگ در دوره های مختلف به علاوۀ شاهنامه است. شاید رسیدن به یک هدف مشترک و یک آرزوی انسانی بتواند مرزها را بشکند و انسان ها را از هر رنگ و نژادی کنار هم قرار دهد، شاید آن جا که رستم تصمیم می گیرد به اتفاق مکبث برانژه و سولانژ به سوی سیمرغ حرکت کند سیمرغ در چند قدمی آن ها باشد…
پیمان کریمی با اشاره به درخشش این نمایش در بیست و سومین جشنوارۀ تئاتر مناطق و استانی اظهار داشت: «رستم در کافه مکبث» بیش از ۱۲ جایزۀ اولی را از این جشنواره به دست آورده است.
وی افزود: در این نمایش افرادی چون شبنم پایبندان، جواد مدنی، مهرنوش مردیها، مصطفی بهشتی، ایمان نقیه و روح الله ابراهیمی ایفای نقش می کنند و دستیاری کارگردان نیز بر عهدۀ الناز رجبیان است.
علاقمندان برای دیدن این نمایش می توانند با تهیۀ بلیت از سایت partakticket.com از ۱ تا ۱۶ بهمن ماه ( به جز ۸ بهمن ماه) هر روز رأس ساعت ۱۸:۳۰ به سالن اصلی مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان مراجعه کنند.

انتهای پیام/ایمنا

Go to TOP