برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی «جرعه‌ای از جام ولایت» در اصفهان

مسابقه کتاب‌خوانی «جرعه‌ای از جام ولایت» به‌همت موسسه قرآن و عترت و نورالانوار از امروز چهارشنبه ۱۳بهمن‌ماه در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش هنرما به نقل از  ایمنا، نویسنده کتاب جرعه‌ای از جام ولایت و مدیر موسسه نورالانوار اصفهان در اینباره گفت: کتاب جرعه‌ای از جام ولایت دربرگیرنده ۱۱۰۰ حکت امیرالمومنین(ع) در نهج‌الابلاغه است که براساس نیاز روز جامعه گزینش شده‌اند.
اکرم جمشیدیان افزود: علاوه بر نوشته شدن متن کامل سخنان حکمت آمیز امام علی(ع) لغات آن نیز به صورت جداگانه ترجمه شده و در پایان نیز توضیحی تفسیرگونه و براساس آیات قرآن ارائه شده است.
وی افزود: این کتاب در ۵ ماه اخیر در قالب ۱۶۰ صفحه توسط موسسه نورالانوار اصفهان منتشر شده است.
نویسنده کتاب جرعه‌ای از جام ولایت با بیان اینکه: در ابتدای این کتاب به زندگی و آثار سیدرضی اشاره شده است، بیان کرد: در این کتاب به دیدگاه‌های متفکران خارجی در خصوص نهج‌البلاغه نیز توجه شده است.
مدیر موسسه نورالانوار اصفهان گفت: مسابقه کتاب‌خوانی «جرعه‌ای از جام ولایت» به‌همت موسسه قرآن و عترت و نورالانوار اصفهان و با همکاری اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان از فردا چهارشنبه ۱۳ بهمن‌ماه آغاز خواهد شد، و آزمون آن نیز در روز ۱۵ اسفندماه به‌صورت اینترنتی برگزار می‌شود.
Go to TOP