از 17 فروردین ماه؛

«پستچی پابلو نرودا» در تالار هنر به صحنه می رود

نمایش «پستچی پابلو نرودا» به نویسندگی آنتونیو اسکارمتا و با طراحی و کارگردانی رادمهر کشانی از ۱۷ فروردین ماه در تالار هنر روی صحنه می رود.

به گزارش هنرما، کارگردان این نمایش  در مورد جزییات آن گفت: پستچی پابلو نرودا بر اساس زندگی این شاعر بزرگ شیلیایی نوشته شده است و عاشقانه ترین نمایشنامۀ معاصر به شمار می رود.
رادمهر کشانی تصریح کرد: در این نمایش بنده به همراه بازیگرانی چون اسماعیل موحدی، بهاره مهدوی و منیره سادات الحسینی ایفای نقش می کنیم و آهنگسازی کار نیز بر عهدۀ حسین احمد جو است.
وی افزود: همچنین لیلا جان محمدی به عنوان طراح لباس و حبیب نریمانی به عنوان سازندۀ تیزر و طراح پوستر و بروشور در پشت صحنۀ این نمایش حضور دارند و طراحی صحنه را نیز خود بر عهده داشته ام.
گفتنی است، نمایشنامۀ «پستچی» بیانگر زندگی مردم شیلی و نحوۀ ارتباط تنگاتنگ آن‌ها با پابلو نرودا و اشعار اوست. طنز زیبایی که پابلو نرودا در این نمایشنامه در بیان حوادث دوران قبل از کودتا و شرح دوستی و صمیمیت «پستچی و شاعر» به کار برده، کم‌نظیر است و نویسنده از چشم یک پستچی جوان که هر روز نامه‌های بی شمار نرودا را به خانه‌اش می‌برد، از آخرین سال‌های زندگی این شاعر، چگونگی کودتای پینوشه و قتل سالوادور آلنده سخن می گوید.
علاقمندان برای دیدن این نمایش عاشقانه می توانند با تهیۀ بلیط از سایت navayemehr.ir از ۱۷ فروردین تا ۵ اردیبهشت ماه هر شب رأس ساعت ۲۰ به سالن اصلی تالار هنر مراجعه کنند.

انتهای پیام/ایمنا

Go to TOP