به میزبانی کانون شهرسازان و معماران خلاق برگزار می‌شود

نشست بررسی تجارب طرح ساماندهی ناژوان اصفهان

سعید فدائی گفت: هدف از برگزاری این نشست، بررسی تجارب طرح ساماندهی ناژوان اصفهان به عنوان ‏حلقه ای مبتنی بر دانایی و هماهنگ مابین مراکز دانشگاهی و نهادهای دخیل در امر شهرسازی و معماری است تا به این وسیله بتوانیم گوشه ای از این خلاء ارتباطی این دو بخش را جبران کنیم.

مدیر عامل کانون مردم نهاد شهرسازان و معماران خلاق در گفتگو با خبرنگار هنرما از برگزاری نشست بررسی تجارب با هدف ساماندهی ناژوان خبر داد.

سعید فدائی با اعلام این خبر افزود: هدف از برگزاری این نشست،  بررسی تجارب طرح ساماندهی ناژوان اصفهان به عنوان ‏حلقه ای مبتنی بر دانایی و هماهنگ مابین مراکز دانشگاهی و نهادهای دخیل در امر شهرسازی و معماری است تا به این وسیله بتوانیم گوشه ای از این خلاء ارتباطی این دو بخش را جبران کنیم.

وی ادامه داد: نشستی در این راستا و در ادامه سلسله برنامه های تجارب شهرسازی و معماری،  به منظور بررسی تجارب طرح ساماندهی ناژوان اصفهان، نشستی  در خانه هنرمندان اصفهان برگزار می‌شود.

فدایی اظهار کرد: قهرمان صمیمی، مدیر پروژه طرح ساماندهی ناژوان  در این نشست، به ارائه توضیحات و  ارائه تجارب این پروژه مهم می‌پردازد.

وی در پایان تاکید کرد: این برنامه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۶:۳۰ تا۱۸:۳۰ در خانه هنرمندان به نشانی اصفهان، خیابان آبشار اول، پارک ایثارگران، حدفاصل پل خواجو و پل بزرگمهر برگزار می‌شود و ورود برای عموم با هماهنگی قبلی آزاد است؛ لذا از علاقمندان تقاضا می شود نبست به رزرو این جلسه حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ از طریق ارسال پیام کوتاه به شماره ۰۹۳۵۹۰۷۵۱۸۵ اقدام کنند.

انتهای پیام/

Go to TOP