نشست های رسانه ای ششمین روز جشنواره فیلم کودک

فیلم های سینمایی «زمستان جیل و جوی»، «معجزه کوهستان»، «فهرست مقدس»، «قهرمانان کوچک» و «کلیله و دمنه» فردا-سه شنبه ۱۴ تیر- در تالار چشم انداز هتل کوثر اصفهان بررسی و تحلیل می شود.

به گزارش  هنرما؛ فیلم های سینمایی «زمستان جیل و جوی»، «معجزه کوهستان»، «فهرست مقدس»، «قهرمانان کوچک» و «کلیله و دمنه» فردا-سه شنبه ۱۴ تیر- در تالار چشم انداز هتل کوثر اصفهان بررسی و تحلیل می شود.

در اولین نشست این روز فیلم «زمستان جیل و جوی» با حضور سارا کانتل کارگردان، ساری لمپیانیم تهیه کننده، پیک میکاییل جانسون فیلمنامه نویس از ساعت ۹.۳۰ بررسی و تحلیل می شود.

در دومین نشست نیز فیلم «معجزه کوهستان» با حضور ناتیا برونکورت نویسنده اثر مورد بررسی قرار می گیرد.

انیمیشن سینمایی «فهرست مقدس» با حضور محمدامین همدانی کارگردان، وحید ملتجی نماینده سرمایه گذار این اثر از ساعت ۱۰.۳۰ دقیقه مورد ارزیابی قرار می گیرد.

همچنین فیلم های سینمایی «قهرمانان کوچک» با حضور حسین قناعت کارگردان، بیتا منصوری تهیه کننده، پرویز امیری مجری طرح، پارسیا شکوری، یاس نوروزی، امیرکیان عبدی، سامیار محمدی، عرفان برزین و ایمان امیری بازیگران این اثر سینمایی در از ساعت ۱۱ فردا در هتل کوثر اصفهان برگزار می شود.

فیلم «کلیله و دمنه» با حضور علیرضا توکلی نیا نویسنده و کارگردان، زهرا هاشمی بهرمانی نویسنده و تهیه کننده این اثر نیز از ساعت ۱۱.۳۰ دقیقه در تالار چشم انداز هتل کوثر اصفهان برگزار می شود.

گفتنی است نشست های خبری این روز از ساعت ۹.۳۰ دقیقه تا ساعت ۱۲ برقرار خواهد بود. اجرا و کارشناسی این جلسات را رضا درستکار منتقد و کارشناس سینما برعهده دارد.

انتهای پیام/

Go to TOP