جشنواره ادبی «رقص سقوط» برگزار می شود

فراخوان ارسال آثار به جشنواره ادبی«رقص سقوط» با محوریت اشعار طنز از سوی سازمان فرهنگی تفریحی تا ۳۰ مردادماه اعلام شد.

به گزارش خبرنگار هنرما، مدیر ویژه برنامه های شهری با بیان این مطلب گفت: این فراخوان به ارسال اشعار  با موضوع هجو آل سعود، تروریسم و جریان های مرتجع منطقه در قالب طنز اختصاص یافته است.

سید ابراهیم حسینی اظهار داشت: مدیریت ویژه برنامه های شهری سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان با همکاری مرکز آفرینش های ادبی قلمستان به برگزاری جشنواره ادبی” رقص سقوط” اقدام کرده است.

وی افزود: شرکت کنندگان می توانند حداکثر سه اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند که هر یک از آثار نباید در جشنواره دیگری برگزیده و  یا در کتابی منتشر شده باشندو همچنین باید از توهین به نژادها و قومیت ها و باورهای مذهبی و استفاده از الفاظ رکیک پرهیز کرده و به جنبه طنز جشنواره توجه شود.

وی تصریح کرد: مهلت ارسال آثار به جشنواره “رقص سقوط” تا ۳۰ مرداد بوده که علاقه مندان می توانند از طریق ایمیل جشنواره به نشانی      raghsesoghoot@gmail.com  و  یا کانال تلگرام  @raghsesoghoot آثار خود را ارسال کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۹۷۳۸۷۹۲۸ تماس بگیرند.

مدیر ویژه برنامه های شهری سازمان فرهنگی تفریحی ادامه داد: داوری آثار شامل تمامی قالب های شعری می شود و محدودیتی در قالب اشعار وجود ندارد.

حسینی خاطرنشان کرد:  مرحله نهایی جشنواره در قالب مسابقه بداهه سرایی در روز اختتامیه و میان چهار نفر برتر در شهریورماه سال جاری برگزار می شود.

 

انتهای پیام/روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان

Go to TOP