راه اندازی اولین پارک کسب‌وکارهای نوین کشور در اصفهان/ زنجیره تامین خدمت کامل خواهد شد

مدیر خدمات ویژه شهروندی منطقه ۵ کشور نیز در ادامه اظهار کرد: یکم شهریورماه اولین پارک کسب‌وکارهای نوین در سطح کشور در استان اصفهان راه‌اندازی شود.

به گزارش هنرما ابوالفضل محمدی قدیم امشب در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: خدمات ویژه شهروندی ۱۹۳ (خوش) یکپارچه ساز خدمت در کشور خواهد بود و در قالب آن خدمات استاندارد ارائه خواهد شد.
مشاور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مهم‌ترین چالش خدمت در کلان‌شهرها را عدم وجود زنجیره کامل تأمین خدمت عنوان کرد و گفت: با راه‌اندازی سامانه یکپارچه دسترسی مردم به درخواست‌های خود به‌صورت ساده و سهل‌الوصول خواهد بود.
وی بابیان اینکه در قالب این سامانه «داده‌کاوی» انجام خواهد شد، گفت: پس از گذشت زمان کوتاهی به‌طور مثال ۶ ماه، درخواست‌ها و نوع خدمات با مشخص شدن کیفیت آن‌ها برای استفاده گیرندگان خدمت در دسترس خواهد بود.
محمدی قدیم با اشاره به صنعت دلالی، اظهار کرد: مطمئن باشید مردم هزینه خدمت صادقانه و باکیفیت را پرداخت خواهند کرد.
مشاور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مشکلات و چالش‌ها در کلان‌شهرها، گفت: تمامی اقدام‌هایی که انجام می‌گیرد برای کاهش این معضلات و مشکلات همچون کاهش ترددهای درون‌شهری و ‌سردرگمی برای گرفتن خدمات بهتر خواهد بود.
وی از ارائه خدمات نیابتی در قالب خدمات ویژه شهروندی به روستاییان و شهرهای کوچک خبر داد و اظهار کرد: افراد در این مناطق می‌توانند در صورت نیاز به گرفتن خدمات در کلان‌شهرها، از طریق سامانه خدمات ویژه شهروندی ۱۹۳ اقدام کنند و خدمت خود را به‌صورت نیابتی دریافت کنند.
محمدی قدیم بابیان اینکه گستره خدمات ویژه شهروندی تمامی کشور خواهد بود، گفت: در قالب این سامانه نیم‌نگاهی هم به مسئله گردشگری داشته‌ایم.
مشاور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از برقراری تماس رایگان با سامانه ۱۹۳ خبر داد و اظهار کرد: این سامانه در قالب برنامه کاربردی موبایلی، سایت اینترنتی و کال سنتر (مرکز تماس) به ارائه سرویس خواهد پرداخت.
* راه‌اندازی اولین پارک کسب‌وکارهای نوین در سطح کشور در استان اصفهان
رسول رضوانی مدیر خدمات ویژه شهروندی (خوش) منطقه ۵ کشور نیز در ادامه اظهار کرد: یکم شهریورماه اولین پارک کسب‌وکارهای نوین در سطح کشور در استان اصفهان راه‌اندازی شود.
مدیر خدمات ویژه شهروندی (خوش) منطقه ۵ کشور بابیان اینکه این رونمایی‌ها با راه امدادی نمایشگاه دائمی استارتاپ ها و اپلیکیشن های (برنامه‌های کاربردی موبایلی) کسب‌وکار همراه خواهد بود،‌گفت: نگاه این پارک، استفاده از ابزار روز برای کمک به کسب‌وکار برای اصناف خواهد بود.
وی با گوشزد کردن خطر سوءاستفاده افراد سودجو با استفاده از ابزارهای نوین برای ضربه زدن به کسب‌وکارهای قدیمی، اظهار کرد: هر خدمت دهنده و خدمت گیرنده‌ای می‌تواند با برقراری ارتباط با سامانه ۱۹۳، درخواست و نیاز خود را اعلام و از اصنافی که در این سامانه ثبت‌نام انجام داده‌اند دریافت خدمت می‌کنند.
رضوانی تأکید کرد: خدمات ویژه شهروندی پل ارتباطی بین مردم، اصناف و ارائه‌کننده خدمات خواهد بود.
مدیر خدمات ویژه شهروندی (خوش) منطقه ۵ کشور یکی از مزیت‌های این سامانه‌ها را نمره دادن خدمات گیرندگان به ارائه‌کنندگان خدمات بیان کرد و گفت: خدمت دهندگان با بهبود خدمات خود نمره‌های بالاتری کسب می‌کنند و افراد دیگر جامعه در صورت رجوع به این سامانه می‌توانند از ارائه‌کنندگان برتر خدمات انتخاب خود را انجام دهند.
وی بابیان اینکه انقلابی را در نوع ارتباط‌گیری شاهد هستیم، اظهار کرد: خدمات ویژه شهروندی با مجوز شرکت ملی پست جمهوری اسلامی و وزارت ارتباطات فناوری اطلاعات فعالیت می‌کند و تحت نظارت آن‌ها خواهد بود.
رضوانی خاطرنشان کرد: نخستین گیم نت کشور در اصفهان راه‌اندازی شد.
مدیر خدمات ویژه شهروندی (خوش) منطقه ۵ کشور تأکید کرد: در قالب این سامانه ۱۹۳، هرگز اتحادیه و اصناف کنار گذاشته نمی‌شود و مانند اسنپ یا تپسی اتحادیه را کنار نمی‌گذاریم.
انتهای پیام/

Go to TOP