داوران  جشنواره ادبی «رقص سقوط» مشخص شدند

اسامی داوران جشنواره ادبی «رقص سقوط» با محوریت اشعار طنز از سوی مدیریت ویژه برنامه های شهری سازمان فرهنگی تفریحی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار هنرما،  مدیر ویژه برنامه های شهری با بیان این مطلب گفت: فراخوان این جشنواره به ارسال اشعار با موضوع هجو آل سعود، تروریسم و جریان های مرتجع منطقه در قالب طنز اختصاص یافته است.
سید ابراهیم حسینی اظهار داشت: مدیریت ویژه برنامه های شهری سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان با همکاری مرکز آفرینش های ادبی قلمستان به برگزاری جشنواره ادبی” رقص سقوط” اقدام کرده است.
وی افزود: سعید بیابانکی، اسماعیل امینی و ناصر فیض از چهره های سرشناس و مطرح در حوزه ادبیات و طنز هستند که به عنوان داوران این جشنواره انتخاب و معرفی شده اند.

مدیر ویژه برنامه های شهری سازمان فرهنگی تفریحی ادامه داد:  داوری آثار شامل تمامی قالب های شعری می شود و محدودیتی در قالب اشعار وجود ندارد.

حسینی خاطرنشان کرد:  مهلت ارسال آثار به جشنواره “رقص سقوط” تا ۳۰ مرداد بوده که علاقه مندان می توانند از طریق ایمیل جشنواره به نشانی raghsesoghoot@gmail.com و یا کانال تلگرام @raghsesoghoot آثار خود را ارسال کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۹۷۳۸۷۹۲۸ تماس بگیرند.

انتهای پیام/روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان

Go to TOP