ثبت نام در هنرستان سینما و نمایش اصفهان

هنرستان دخترانه سوره اصفهان در خیابان استانداری ، کوچه سعدی و جنب حوزه هنری استان اصفهان قرار دارد و دارای اساتید هنری مجرب و برجسته در رشته های سینما و تئاتر است. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۲۱۳۱۱۳ تماس حاصل نمایند.

 

به گزارش خبرنگار هنرما، مدیر هنرستان سوره اصفهان در گفتگویی اعلام کرد: هنرستان سوره اصفهان که تنها هنرستان دخترانه در رشته های تئاتر و سینما در اصفهان است، تا ۱۵ شهریورماه به ثبت نام خود ادامه می دهد.

سهیلا جواهری  ادامه داد: این هنرستان برای سال تحصیلی ۹۶-۹۷ به ثبت نام هنرجویان در پایه های دهم تا دوازدهم در رشته های سینما و نمایش می پردازد.

وی تصریح کرد: هنرستان دخترانه سوره اصفهان در خیابان استانداری ، کوچه سعدی و جنب حوزه هنری استان اصفهان قرار دارد و دارای اساتید هنری مجرب و برجسته در رشته های سینما و تئاتر است. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۲۱۳۱۱۳ تماس حاصل نمایند.

گفتنی است، هنرستان دخترانه سوره اصفهان تنها هنرستانی است که در استان اصفهان به آموزش دو رشته تئاتر و سینما می پردازد.

انتهای پیام/

  1. با سلام و عرض ادب و احترام میخواستم در رابطه با ثبت نام دخترم در رشته سینما و تاتر اطلاعاتی کسب کنم و اینکه چه دروسی در این رشته باید معدل بالایی داشته باشند و در اینده بدردشون میخوره یا نه ممنون از راهنماییتون

Go to TOP