دبیر نوزدهمین جشنواره نمایش بسیج هنرمندان استان اصفهان:

رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس خاطرات طنز جبهه را استنداپ کمدی می کنند

دبیر نوزدهمین جشنواره نمایش بسیج هنرمندان استان اصفهان در نشست خبری خود با اصحاب رسانه پیرامون برگزاری این جشنواره ، اظهار داشت: این جشنواره در بخش های نمایش صحنه‌ای، خیابانی و مسابقه نمایش‌نامه نویسی و بخش ویژه استندآپ کمدی برگزار می¬شود.

به گزارش خبرنگار هنرما، دبیر نوزدهمین جشنواره نمایش بسیج هنرمندان استان اصفهان در نشست خبری خود با اصحاب رسانه پیرامون برگزاری این جشنواره ، اظهار داشت: این جشنواره در بخش های نمایش صحنه‌ای، خیابانی و مسابقه نمایش‌نامه نویسی و بخش ویژه استندآپ کمدی برگزار می¬شود.
ایزد دوست با بیان اینکه برخی گمان می کنند اسنداپ کمدی فقط اجرای مسائل اجتماعی طنز است، افزود: در این برنامه رزمندگان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس خاطرات طنز جبهه خود را به صورت استنداپ کمدی تعریف می کنند.
وی پیرامون موضاعات این جشنواره، گفت: این جشنواره با موضوعات حوزه اقتصاد مقاومتی، مدافعان حرم، دفاع مقدس، ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب، تهاجم و نفوذ فرهنگی، حجاب و عفاف، سبک زندگی ایرانی اسلامی و مفهوم آتش به اختیار فرهنگی برگزار می‌شود.
همچنین دبیر سومین جشنواره سرودهای حماسی و انقلابی بسیج نیز در این نشست تصریح کرد: این جشنواره در غالب موضوعات دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، همبستگی و انسجام در حمایت از مقاومت اسلامی و وحدت اسلامی و مقابله با اندیشه‌های تکفیری بزگزار می¬شود؛
وی در پایان گفت: این جشنواره اوایل بهمن ماه برگزار می¬شود و آیین اختتامیه این جشنواره هفته پایانی بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

Go to TOP