حجت ا... سلطانی:

آموزش محوری رویکرد بسیج هنرمندان است

معاون هنری سازمان بسیج هنرمندان استان اصفهان: در نشست خبری خود با با اصحاب رسانه، اظهار داشت: رویکرد آموزش‌محور این سازمان پرورش هرمندان متعهد است

به گزارش صاحب نیوز؛ معاون هنری سازمان بسیج هنرمندان استان اصفهان ظهر امروز در نشست خبری خود با با اصحاب رسانه، اظهار داشت: رویکرد آموزش‌محور این سازمان پرورش هرمندان متعهد است و در همین راستا فعالیت هایی اعم از برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف‌ در رشته‌های هنری، برگزاری دوره‌های تربیت و کاردسازی در محل هنرستان هنرهای زیبی پسران اصفهان انجام داده است.
حجت‌الله سلطانی با اشاره به برگزاری نوزدهمین جشنواره نمایش بسیج، خاطرنشان کرد: نوزدهمین جشنواره نمایش بسیج و سومین جشنواره سرود و نواهای انقلابی و حماسی با محوریت آموزش از سوی این سازمان برگزار می‌شود و فراخوان دریافت آثار نیز انجام شده است.
وی پیرامون فعالیت های دیگر این سازمان، گفت: متاسفانه امروزه برخلاف اوایل انقلاب هنر از سطح مساجد دور شده استن؛ به همین دلیل اقدام به تشکیل هسته‌های هنری در سطح مساجد استان نیز انجام دادیم که خوشبختانه با استقبال امام جماعت مساجد و حتی امام جمعه شهرستان روبه رو شدیم.
به گفته او، در دوسال گذشته دوره های مختلفی برای بسیجیان برگزار شده است و سعی کردیم که جشنواره ها را با رویکرد آموزشی برگزار کنیم. همچنین در سال گذشته به دنبال کادر سازی برای نیروهای بسیجی بودیم و با فراخوانی به مدت ۱۶۰ ساعت آموزش هنری و عملی برگزار کردیم و از بین هنرمندان نمایش ۳۰ نفر و ۴۵ نفر در دوره عکاسی آموزش دادیم. امسال هم به همان شیوه دوره کادر سازی عکس را داریم که از بین ۲۰۰ نفر ۶۰ نفر انتخاب شدند. این دوره ها به صورت هفتگی برگزار می شود.

انتهای پیام/هنرما

Go to TOP