محمد بحرانی:

حضور پیچیده جناب خان در خندوانه

محمد بحرانی صداپیشه عروسک جناب خان اظهارامیدواری کرد مشکلات برای حضور این عروسک در سری جدید خندوانه حل شود.

به گزارش هنرما به نقل از فارس، محمد بحرانی شب گذشته به برنامه «همین نزدیکی» در شبکه دو سیما رفت و درباره خاطره حضورش در این شبکه بیان کرد: شبکه دو اولین جایی بود که من وارد تلویزیون شدم و مختص بچه هاست.
وی درباره اینکه عروسک هایی که صداپیشگی آنها را بر عهده داشته است مثل جناب خان و عروسک های کلاه قرمزی هیچ کدام در این یک ساله روی آنتن نرفتند، گفت: امسال، سال عجیبی بود و عروسک ها روی آنتن نرفتند، امشب شب یلداست و امیدوارم همه آشتی کنند و جناب خان و باقی عروسک ها دوباره روی آنتن بروند.
این صداپیشه در پاسخ به پرسش لواسانی مجری برنامه درباره اینکه چه کسی او را کشف کرد، گفت: من شیرازی هستم و در یک جشنواره تئاتری خانم مریم سعادت مرا دید و مرا به کارهای عروسکی معرفی کرد و از آنجا عروسک بازی من شروع شد. دوستم امیرسلطان احمدی از سال ۸۸ وارد مجموعه «کلاه قرمزی» شده بود و مرا هم در سال ۹۰ به ایرج طهماسب معرفی کرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش درباره اینکه چه فصلی از سال را دوست دارد، بیان کرد: ما کچل ها وسینوزیت دارها پاییز و زمستان را دوست نداریم. بهار خیلی خوب است و تابستان را هم چون همیشه مدارس در آن تعطیل بوده است خیلی دوست دارم.
بحرانی درباره اینکه دلش چقدر برای عروسک جناب خان تنگ شده است، توضیح داد: باور کنید دل خود من از همه بیشتر برای جناب خان تنگ شده است، مذاکرات برای حضور جناب خان در «خندوانه» از مذاکرات پنج به علاوه یک پیچیده تر شده است اما امیدوارم در سری جدید «خندوانه» شاهد حضورش باشیم چراکه خبرهایی که من شنیده ام حکایت از آشتی دو طرف مذاکره دارد.
برنامه «همین نزدیکی» ویژه شب یلدا با کارگردانی فواد صفاریان پور و تهیه کنندگی محمدرضا رضاییان روی آنتن شبکه دو رفت.

Go to TOP