بیانیه سازمان بسیج هنرمندان استان اصفهان به مناسبت 9 دی؛

بیعت هنرمندان با آرمان های انقلاب

استوار شدن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، گران سنگ ترین میراث گرانقدر معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است.

به گزارش هنرما؛ استوار شدن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر پایه ولایت فقیه که استمرار راه انبیاء و امامان علیهم السلام است را بی شک می توان گران سنگ ترین میراث گرانقدر معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) دانست.
دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که در عرصه های مختلف جنگ پیدا و پنهان خود شکست خورده بودند در ادامه ترفندهای مستکبرانه خود در انتخابات سال ۸۸ با همراهی برخی از عناصر فریب خورده داخلی فتنه ای به پا کردند و قصد داشتند به زعم باطلشان ارکان نظام را متزلزل کنند. ملت بیدار ایران اسلامی مانند همیشه در برابر فتنه گران ایستادگی نمودند و طرحهای استکباری آنان را ناکام گذاشتند.
امت مسلمان ایران در ۹ دی در تجمع بزرگ عاشورایی خود یک بار دیگر قهر انقلابی خود را در برابر توطئه¬های جبهه باطل به نمایش گذاشتند و ناامیدی را در قلب سیاه سران استکبار کاشتند. پیام ۹ دی این بود که: ای مستکبران عالم چنانچه تصور کرده اید با جنگ نرم و اردو کشی خیابانی می توانید مردم به پا خاسته ایران اسلامی را از صراط مستقیم انقلاب اسلامی منحرف کنید در تصور باطل هستید و هرگز به این قصد شوم نخواهید رسید.
هنرمندان بسیجی استان اصفهان ضمن بیعت مجدد با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) بار دیگـر با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت اله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی)تجدید میثاق نموده و برای جانفشانی در راه پاسداری از حریم مقدس ولایت اعلام آمادگی می کنند.

انتهای پیام/

Go to TOP