«محیطِ نیست» به گالری خانه هنرمندان آمد

گروه طراحان نود و شیش با حمایت خانه گرافیک حوزه هنری استان اصفهان نمایشگاه پوستر (محیطِ نیست) را در گالری خانه هنرمندان اصفهان افتتاح می‌کند.

به گزارش هنرما؛ به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان اصفهان، این نمایشگاه در ساعت ۱۶ روز پنج شنبه ۷ دیماه با حضور علاقه‌مندان و هنرمندان رشته گرافیک افتتاح می‌شود و تا روز ۱۳ دیماه جهت بازدید عموم دایر خواهد بود.
گروه طراحان نود و شیش گروهی است که می‌خواهد با زبان تصویر سخن بگوید، اعضای گروه از طراحان جوانی شکل گرفته که برای اولین‌بار از نقاط مختلف ایران گردهم آمده‌اند و اولین نمایشگاه گروهی پوستر خود را با عنوان “محیطِ نیست” برپامی‌کنند. طبیعت، همواره موضوعی مهم در هنر و دغدغه‌ی دائمی هنرمندان بوده و اهمیت و زیبایی آن در زندگی بر کسی پوشیده نیست.
این نمایشگاه تلاشی تصویری است برای بیان اینکه فریاد درخت‌های زخمی و زمین‌های ترک‌خورده را شنیده‌ایم، چشمه‌هایی را دیده‌ایم که گرما آنان را چون کویری سوخته‌جان کرده است. زمین خانه‌ی مشترک همه‌ی ماست، حال ما انسان‌ها دانسته یا ندانسته در حال از بین بردن زمین و محیط پیرامون خود هستیم.
گروه نود و شیش برای بقای زمین و طبیعت اطراف خود، برای محیطی قابل زیست نه محیطی که نیست، در قالب تصویر کوشیده و با وجود دغدغه‌های جهانی، محیط زیست برایش اولویت داشته است. این گروه امیدوار است این مجموعه بازتابی از وضعیت کنونی محیط زیست ما باشد.
هنرمندانی که آثارشان در این نمایشگاه ارائه شده اند حمید نصر، زهره سلیمان زاده، شیوا بشیری، فاطمه ناصح، فاطمه الماسی، حامد بهتاش، پریسا مهدوی، محمدرضا علیپور، الناز بهرامی، علیرضا عزیزی بهروز، میلاد محمدی، هدی ملایی، سرور تنهایی، زهرا قدیری، مهران پندار، عاطفه فتح اللهی، امید اولادی هستند.
گفتنی است ساعات بازدید از این نمایشگاه ۱۰ صبح الی ۲۰ شب می‌باشد و علاقه‌مندان می‌توانند به جز روز جمعه در مابقی روزهای هفته برای دیدن این آثار به آدرس اصفهان، خیابان آبشار، پارک ایثارگران، خانه هنرمندان مراجعه نمایند.

Go to TOP