با همکاری مجمع خیرین سلامت

جشنواره فیلم کوتاه مهر سلامت در اصفهان برگزار می‌شود

حوزه هنری استان اصفهان در نظر دارد با برگزاری اولین جشنواره فیلم و عکس با موضوع خیرین سلامت به معرفی فعالیت های صورت گرفته توسط این خیرین بپردازد.

به گزارش هنرما؛این جشنواره با هدف بازتاب اقدامات خیرین در خصوص کمک‌های مادی، معنوی و وقف در زمینه سلامت و در جهت تشویق و ورود افراد علاقه مند به فعالیت در این عرصه برگزار خواهد شد.
اولین جشنواره فیلم کوتاه مهر سلامت به میزبانی اصفهان باعث ترویج فرهنگ نیکوکاری در عرصه سلامت خواهد بود. این جشنواره در دو بخش اصلی و دانش آموزی در قالب فیلم مستند، داستانی و عکس برگزار می‌شود و حداکثر مدت زمان آثار ارسالی در بخش فیلم باید سی دقیقه باشد.
این جشنواره در ۲۶ لغایت ۲۸ اردیبهشت ماه ۹۷ برگزار خواهد شد و علاقه مندان می توانند تا ۱۵ اسفند ماه ۹۶ آثار خود را به این جشنواره ارسال نمایند.
متقاضیان شرکت در این جشنواره با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس www.msff.ir می توانند برای حضور در این جشنواره ثبت نام کنند.
آدرس دبیرخانه جشنواره فیلم کوتاه مهر سلامت ، اصفهان، خیابان نشاط، ابتدای خیابان فرشادی، ساختمان اهل البیت علیهم السلام ، طبقه دوم، واحد۲، تلفن ۳۲۲۰۷۷۶۴-۰۳۱ و پست الکترونیکی info@msff.ir می باشد.
این جشنواره با اهداف ( ترویج فرهنگ نیکوکاری در حوزه سلامت، ارتقاء نظام سلامت با اولویت پیگیری و همدلی خیرین، ارج نهادن به مقام والای خیراندیشی و نیکوکاران حوزه سلامت، ارائه آثار خلاقانه با موضوع سلامت و تشویق فیلم سازان کشور در این حوزه، بازنمایی خدمات صورت گرفته توسط خیرین در عرصه سلامت فرد و جامعه ) و در موضوعات (معرفی افراد نیکوکار در عرصه سلامت، معرفی آثار وقف شده در عرصه سلامت، تبیین داستانهای قرآنی و سیره ائمه اطهار(ع) در زمینه وقف و انفاق در حوزه سلامت، ایجاد و ترغیب حس مسئولیت و همدردی نسبت به همنوعان بی بضاعت، نقش سازمان های دولتی و نهادهای مردمی در سلامت جامعه، جایگاه سلامت در توسعه اقتصادی، جایگاه رسانه در ترویج و اشاعه فرهنگ نیکوکاری، بیماری های خاص و نقش خیریه ها در درمان آنها، شناسایی و معرفی نخبگان ، پزشکان و … که در عرصه سلامت منشا خیر بوده‌اند) برگزار می‌شود.

Go to TOP