شکست سکوت (درخشانی)” بر صحنه نصف جهان

کنسرت “مجید درخشانی” و گروه موسیقی ژولیاک در روزهای ششم و هفتم بهمن ماه در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش هنرما به نقل از ایمنا، سرپرست گروه موسیقی ژولیاک اظهار کرد: استاد مجید درخشانی، آهنگساز و نوازنده تار پس از چهار سال کناره گیری از اجرای کنسرت، نخستین اجرای خود را در اصفهان و همراه با گروه موسیقی ژولیاک به روی صحنه می برد.
امین حیدری افزود: این کنسرت با همراهی ۱۵ نوازنده و با اجرای قطعاتی از آلبوم “بودن و سرودن” و همچنین قطعاتی جدید و منتشر نشده از استاد درخشانی به روی صحنه می رود.
وی درباره اعضای نوازنده گروه موسیقی ژولیاک گفت: در این اجرا سعید روحانی نوازنده نی، حمیدرضا آزاده فر نوازنده کمانچه آلتو، سیاوش ولی پور نوازنده قیچک آلتو، علیرضا عبدالهی نوازنده قیچک باس، مهرداد مسعودی فرید نوازنده کمانچه، آرش مشتاقی و کیانوش عشیق نوازنده تار، حبیب خرمی نوازنده عودباس، محمد اسماعیلی نوازنده رباب، نیما نیک نژاد نوازنده سنتور، یحیی علی یاری نوزانده قانون، حسین قربانی نوازنده تنبک و حمید کرباسی زاده و مهران روزعلیزاده نوازنده دف هستند.
وی ادامه داد: این کنسرت در روز ششم بهمن در دو سانس ۱۸ و ۲۰:۳۰ و در روز هفتم بهمن در سانس ۲۰:۳۰ در مجتمع استاد محمود فرشچیان برگزار می شود و علاقمندان می توانند برای رزرو بلیت به سایت sororconcert.com مراجعه کنند.
سرپرست گروه موسیقی ژولیاک خاطرنشان کرد: تاکنون استقبال خوبی از سوی شهروندان اصفهان شده و بلیت سانس نخست کنسرت به طور کامل رزرو شده است.
مجید درخشانی از شاگردان محمدرضا لطفی و اعضای اولیهٔ گروه شیدا بوده‌است. او آلبوم “بچه‌ها بهار” را با حسین علیزاده و آلبوم “قاصدک” را با صدای اخوان ثالث در دهه ۱۳۶۰ منتشر کرد. از سال ۱۳۶۳ به آلمان مهاجرت کرد و در شهر کلن ساکن شد. در این مدت به آموزش موسیقی و اجرای موسیقی ایرانی مشغول بود. همچنین در سال ۱۳۷۵ محمدرضا شجریان را به عنوان آهنگساز و نوازندهٔ تار در آلبوم در خیال همراهی کرد.

Go to TOP