مدیرامورسینمایی حوزه هنری استان اصفهان:

جشنواره فجر به دو سینمای اصفهان می‌آید

مدیرامورسینمایی حوزه هنری استان اصفهان گفت: امسال هشتمین سالی است که جشنواره فجر در اصفهان به اکران فیلم های خود می‌پردازد و هماهنگ با سی و ششمین دوره جشنواره فجر در کشور ۱۶ فیلم را در دو سالن سینمایی فلسطین و سپاهان به نمایش می‌گذارد.

به گزارش هنرما،سید مصطفی حسینی مدیرامورسینمایی حوزه هنری استان اصفهان با اشاره به اینکه جشنواره امسال نیز در اصفهان با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و شهرداری و حوزه هنری برگزار می‌شود افزود: این جشنواره امسال از نظر کمیت و کیفیت قطعاً بهتر از سال گذشته خواهد بود و البته بسیاری از فیلم‌های پر مخاطب را نیز در طول روزهای جشنواره به تعداد فیلم های اعلام شده در جدول خواهیم افزود.
وی تأکید کرد: علاقه‌مندان می‌توانند بلیط این دوره از جشنواره را (به مبلغ ده هزارتومان) و به دو صورت حضوری و اینترنتی تهیه نمایند، از امروز ساعت ۱۳بعدازظهر بلیط‌های فیلم‌های سینمایی فلسطین در سایت سینما تیکت به فروش می‌رسد و فردا (چهارشنبه ۱۱ بهمن) از ساعت ۱۱ صبح بلیط های اکران سینماسپاهان در همین سایت به فروش خواهد رسید.
وی در خصوص افتتاحیه این جشنواره تصریح کرد: اموراجرایی افتتاحیه جشنواره امسال را امورسینمایی حوزه هنری برعهده دارد و بخش محتوایی این برنامه با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان است.
حسینی ادامه داد: افتتاحیه این جشنواره در ساعت ۱۸ روز جمعه ۱۳ بهمن ماه در سینما فلسطین با حضور علاقه مندان انجام می شود و فیلم افتتاحیه نیز فیلم “های لایت” است.
وی افزود: امسال جشنواره فجر سانس ویژه کودکان را در سانس ۱۰:۳۰ صبح به صورت رایگان دارد و در سانس‌های ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ نیز اکران فیلم‌های جشنواره فجر را در برنامه خود خواهد داشت و در صورتی که فیلم‌های دیگری در طول جشنواره برای اکران اضافه شوند در ساعت ۲۲:۳۰ در دوسینما فلسطین و سپاهان اکران خواهندشد.
مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان خاطرنشان کرد: مردم اصفهان در سالهای گذشته نشان داده اند که به جشنواره فیلم فجرعلاقه مند هستند و از آن استقبال می کنند و خواستار اکران فیلم های جشنواره فجر در این کلان شهر هستند و ما نیز تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا جشنواره امسال نیز به بهترین شکل انجام گیرد تا رضایت‌مندی علاقه مندان سینما در اصفهان را به دنبال داشته باشد.

انتهای پیام/

Go to TOP