همزمان با برگزاری اختتامیه برنامه های هنری بسیج؛

پرونده جشنواره های سال ۹۶ سازمان بسیج هنرمندان بسته شد

معاون فرهنگی هنری بسیج هنرمندان استان اصفهان با بیان اینکه در سال ۱۳۹۶ توانستیم برنامه های هنری سازمان را با رویکردی متفاوت دنبال کنیم، گفت: این سازمان در این سال توانست جشنواره های خود را بر مبنای توانمند سازی هنرمندان بسیجی برگزار کند.

حجت الله سلطانی در گفت و گو با هنرما با بیان این مطلب افزود: در این راستا بیش از ۱۰۰ ساعت آموزش در قالب کارگاه های یک و دو روزه در جشنواره های سرود و تئاتر بسیج برگزار کردیم و نتیجه چند ماه آموزش متوالی منجر به رشد نسبی گروه های هنری شهرستان ها و حضور قابل قبول آنها در مراحل پایانی جشنواره های مذکور شد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی استعداد های توانمند و  معرفی تولیدات ارزشمند به جامعه هنری استان  اعلام کرد و گفت: درصددیم سال آینده نیز با ادامه همین روند با برگزاری کارگاه های آموزشی منطقه ای ضمن رشد و شکوفایی بیشتر استعدادهای متعهد انقلابی در راستای توانمندسازی گروه های هنری و هنرمندان بسیجی سراسر استان قدم برداریم .

سلطانی تصریح کرد: جشنواره های هنری سازمان بسیج هنرمندان در سال ۱۳۹۶ شامل نوزدهمین جشنواره استانی تئاتر، سومین جشنواره استانی سرودهای حماسی و انقلابی، اولین جشنواره تولیدات هنری بسیج در رشته های (هنرهای تجسمی ،خوشنویسی،شعر،عکاسی،ادبیات داستانی،فیلم ) بود که نتایج آن به شرح زیر است.


انتهای پیام/

Go to TOP