به همت انجمن چکامه سرا؛

شب شعر «بغض باران» برگزار می شود

مدیر انجمن چکامه سرای اصفهان از برگزاری شب شعر «بغض باران» خبر داد و گفت: این شب شعر به مناسبت شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و با حضور شاعران برتر و آیینی اصفهان برگزار می شود.

وی در گفت و گو با هنرما هدف از برگزاری این برنامه را منقبت حضرت زهرا سلام الله علیها بیان کرد و افزود: این برنامه چهارصد و دهین جلسه شعر انجمن چکامه سراست.
قلع ریز با اشاره به اینکه علاقمندان، شاعران و هنرمندان می توانند در این شب شعر شرکت کنند، خاطر نشان کرد: انجمن چکامه سرا هر هفته دوشنبه ها برگزار می شود.
به گفته وی، در این برنامه شاعرانی همچون شهیر اصفهانی، علی فردوسی و عباس شاه زیدی متخلص به خروش، محمدرضا کاکایی متخلص به شفا و محسن ناصحی در سوگ حضرت زهرا سلام الله علیها شعرخوانی می کنند.
وی با بیان اینکه، این انجمن هر ساله شب شعر سوگ مولا و مناجات با خدا آیینه عاشورا را برگزار می کند، گفت: این برنامه در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها دوشنبه۳۰ بهمن ساعت ۱۸ در خیابان پروین، مرکز آموزش قدس برگزار می شود.
قلع ریز گفت: انجمن چکامه سرا در سال ۱۳۸۷ در اصفهان تاسیس شده در این سال ها همایش ها و شب شعرهای بسیاری را برگزار کرده است.

انتهای پیام/

Go to TOP