معاون هنری بسیج هنرمندان اصفهان خبر داد:

شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت برگزار می شود

معاون هنری بسیج هنرمندان اصفهان از برگزاری شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت خبر داد و گفت: این جشنواره از چهارم تا نهم آذر ۱۳۹۷ برگزار می شود.

حجت الله سلطانی در گفت و گو با خبرنگار هنرما، با بیان این مطلب افزود: این جشنواره در بخش های صحنه ای، بین الملل، بازتولید، خیابانی، محیطی، نمایشنامه نویسی، کودک و نوجوان، عکس، پوستر و همایش پژوهشی اجرا می شود.
معاون هنری بسیج هنرمندان اصفهان تصریح کرد: جشنواره مقاومت رخداد مهم و تاثیرگذاری است که در آن توان فرهنگی و هنری کشور، در عرصه هنر فاخر تئاتر به نمیش گذاشته می شود.
سلطانی افزود: هنر تئاتر عرصه ای است با آمیزه ای از اندیشه های نو و خلاقیت های هنری ناب هنرمندان جوان و پیشکسوت ایران اسلامی.
به بیان وی، فراخوان شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت، ایجاد رویه ای تازه از تعاملات، کنش ها و واکنش های متفاوت و تازه به تئاتر مقاومت به مفهوم واقعی است.
معاون هنری بسیج هنرمندان اصفهان با اشاره به بخش های مختلف این جشنواره گفت: بخش صحنه ای داخلی شامل افرادی هم می شود که آثار نمایشی با موضوعات فراخوان سال۱۳۹۵ را داشته اند.
سلطانی ادامه داد: جوایز ارزنده ای برای برگزیدگان هر بخش در نظر گرفته است که از سقف ۱۵۰ میلیون ریال آغاز می شود.
معاون هنری بسیج هنرمندان اصفهان بیان کرد: کپی کارت ملی و شناسنامه، عکس پرسنلی، فرم تکمیل شده تقاضای حضور، مجوز نویسنده، چکیده اثر/ نمایش، سوابق هنری/ علمی، بارگذاری فایل متن نمایشنامه در محیط ورد و سی دی، پنج قطعه عکس نمایش، سه نسخه متن نمتایشناه به صورت پرینت شده به عنوان مدارک باید به آدرس تهران، میدان آرژانتین، خیابان شهید احمد قصیر، بخارست هشتم، پلاک ۱۶، طبقه ششم دبیرخانه شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت ارسال شود.
به گفته او، علاوه بر اینکه مدارک و آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره مسترد نخواهد شد؛ شرکت کنندگان در بخش های مختلف جشنواره با ارسال اثر خود متعهد به پذیرش قوانین و سیاستگذاری های جشنواره هستند و عدم رعایت این قوانین به ویژه زمان بندی مصوب جشنواره موجب حذف آثار خواهد شد.
سلطانی گفت: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۸۸۷۴۱۴۲۲ و ۸۸۷۴۱۴۲۸ تماس بگیرند و با پست الکترونیکی info@revayattheater.ir در ارتباط باشند.

انتهای پیام/

Go to TOP