خانواده های اصفهانی ببینند؛

پخش انیمیشن فیل‌شاه در سینما چهارباغ

حوزه هنری اصفهان، همزمان با گرامیداشت سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و هفته هنر انقلاب اسلامی، همشهریان اصفهانی را به دیدن انیمیشن ارزنده فیل‌شاه از ۱۹ تا ۲۳ فروردین در سانس ۱۹:۳۰ به سینما چهارباغ دعوت می کند.

به گزارش هنرما به نقل از حوزه هنری اصفهان، حوزه هنری اصفهان، همزمان با گرامیداشت سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و هفته هنر انقلاب اسلامی، همشهریان اصفهانی را به دیدن انیمیشن ارزنده فیل‌شاه از ۱۹ تا ۲۳ فروردین در سانس ۱۹:۳۰ به سینما چهارباغ دعوت می کند. علاقمندان می توانند برای دیدن این فیلم به دلیل ظرفیت محدود با حضو به موقع به سینما مراجعه کنند.

لازم به ذکر است؛فیل شاه تنها انیمیشن راه‌یافته به بخش مسابقه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، دومین ساخته بلند هادی محمدیان است که توسط گروه هنر پویا تولید شده است.

محمدیان کارگردان فیل‌شاه به همراه گروهی، پیش از این شاهزاده روم را در معرض دید تماشاگران قرار داده بود که با استقبال خوب مخاطبانش مواجه شد. شاهزاده روم داستان زندگی ملیکا، نوه پادشاه روم است که طی وقایعی، مادر آخرین امام شیعیان حضرت ولی عصر می‌شود.

داستان «فیلشاه» در جنگلی در آفریقا رقم می خورد. رئیس گله فیل‌ها صاحب فرزندی می‌شود که همه انتظار دارند جانشین رئیس گله باشد، اما برخلاف تصور همه «شادفیل» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده‌اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می‌شود.

انتهای پیام/

Go to TOP