دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با کارکنان اداره مبارکه

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با کارکنان اداره مبارکه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش هنرما، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در دیدار با کارکنان اداره مبارکه با ابراز خرسندی از حضور در این جلسه گفت: کار فرهنگی سخت، شیرین و بی نهایت است و این کار انتها ندارد اما مسئولان فرهنگی لازم است بدانند کار فرهنگی ضرورتی است که اگر نباشد یا درست انجام نشود سایر بخش‌ها با مشکل روبرو می‌شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به حساسیت کار فرهنگی شهرستان‌ها اظهار کرد: فرصت‌های فرهنگی خوبی در اختیار متولیان فرهنگی شرستان مبارکه قرار دارد که از آن برای بهتر انجام شدن وظایف می‌توان حداکثر استفاده را برد.

وی با تاکید بر ضرورت افزایش تعامل با اهالی فرهنگ و هنر خاطرنشان کرد: کارکنان اداره مبارکه علاقه مند و با تجربه در کار فرهنگی هستند و لازم است همه تلاش خود را برای به نتیجه رسیدن پروژه مجتمع فرهنگی هنری انجام دهیم.

در این جلسه همچنین رئیس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مبارکه به بیان دغدغه ها و دیدگاه های حوزه کاری خود پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با رئیس و کارکنان اداره مبارکه سوم مهرماه با حضور محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی اداره کل، حجت‌الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مشاور مدیرکل در امور شهرستان‌های اداره کل انجام شد.

انتهای پیام/ روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

Go to TOP