برگزاری نمایشگاه عکس دفاع مقدس در سمیرم

حوزه هنری با همکاری بنیاد شهید شهرستان سمیرم نمایشگاه عکس دفاع مقدس را به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار کرد.

به گزارش هنرما به نقل از  روابط عمومی حوزه هنری استان اصفهان، این نمایشگاه با حضور امام جمعه، فرماندار و سایر مسئولین شهرستان سمیرم افتتاح شد، در این نمایشگاه تعداد ۲۰۰ قطعه عکس از رزمندگان دفاع مقدس و عزاداری ماه محرم همراه با تصاویر سیاه قلم فرماندهان شهید این شهرستان به قلم فاطمه سامی، توسط حوزه هنری به نمایش گذاشته شد.

درهمین راستا مسئول دفتر حوزه هنری شهرستان ونک سمیرم گفت : دفاع مقدس از افتخارات ماندگار تاریخ این کشور، تداعی‌گر ایستادگی و مجاهدت جوانان و نماد سرافرازی در آزمون بزرگ الهی است.

فاطمه نجفی افزود: همزمان با فرا رسیدن هفته گرامیداشت دفاع مقدس و به منظور ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و ارج نهادن به مقام شامخ شهدای جنگ و یاد آوری حماسه سازی‌های مردمان این سرزمین در هشت سال حماسه و جنگ، این اداره با همکاری بنیاد شهید وامور ایثارگران اقدام به برپایی نمایشگاه عکس با موضوع دفاع مقدس نموده است.

وی اظهارداشت: نمایشگاه فوق از۳۱ شهریور به مدت ۷ روز در اداره بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان سمیرم جهت بازدید عموم دایر خواهد بود.

گفتنی است شهرستان سمیرم با تقدیم ۴۰۰ شهید در هشت سال دفاع مقدس وهفت فرمانده شهید در ۱۶۰ کیلومتری جنوب استان اصفهان واقع شده است.

Go to TOP