مستند فصل سیب و آنچه به این خانه رواست در حسینیه هنر اکران میشوند

نشست فیلم‌سازان جوان سینمای انقلاب به مناسبت روز جهانی مساجد، پنجشنبه‌ ، ساعت ۱۶ در محل حسینیه هنر برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنرنا؛ نشست فیلمسازان جوان سینمای انقلاب این هفته به مناسبت روز جهانی مسجد، با اکران و بررسی دو مستند با موضوع مسجد برگزار می شود.

مستند «فصل سیب» به کارگردانی امیرمهریزدان در مورد امام جماعت مسجد صاحب الزمان محله ی افسریه است که با فعالیت گسترده خود تاثیر قابل توجهی در محل و نمازگزاران گذاشته است. همچنین در این نشست، از مستند«آنچه بر این خانه رواست» به کارگردانی تورج کلانتری که به فعالیت های مسجد مشیریه می پردازد، رونمایی خواهد شد. این دو مستند به تهیه کنندگی سیدجمال عودسیمین در موسسه نجوای زلال هنر تهیه شده است.
همچنین در این نشست با حضور کارشناسان در مورد تاثیرات تربیتی فعالیت مساجد گفتگو می شود و در بخش دیگری نیز به بازگویی خاطراتی از فعالیت های مساجد در ابتدای انقلاب پرداخته می شود.
در این نشست جمعی ازعوامل، فعالان فرهنگی، فیلمسازان، مخاطبان و اکران کنندگان جشنواره عمار حضور دارند و عموم علاقه مندان می توانند در آن شرکت نمایند.
نشست فیلم‌سازان جوان سینمای انقلاب پنجشنبه‌ها، ساعت ۱۶ در محل حسینیه هنر به آدرس تهران، خیابان ۱۶ آذر، رو به‌روی خیابان پورسینا، پلاک ۶۰ برگزار می شود.
طبق روال، این نشست‌ به صورت مستقیم از طریق سایت ammarfilm.ir پخش می‌شود.
در ادامه می توانید تیزر این دو مستند را مشاهده فرمایید:

تیزر مستند فصل سیب 

 

 مستند آنچه به این خانه رواست

Go to TOP