انتشار یک مجموعه داستان کوتاه از نویسندگان بزرگ معاصر

یک مجموعه داستان کوتاه اثر نویسندگان بزرگ معاصر با عنوان «سرکش» به زودی منتشر می شود.

به گزارش هنرنا به نقل از خبرگزاری مهر ، خانه نشر تایتان بوکز قصد دارد مجموعه‌ای از ۲۱ داستان کوتاه از نویسندگان مطرح معاصر از جمله جیلیان فلین و نیل گیمن را منتشر کند. این مجموعه همچنین شامل داستانی جدید از خالق «بازی تاج و تخت» یعنی جورج آرآر مارتین نیز خواهد بود.

ویراستار این کتاب که «سرکش‌ها» نام دارد توسط خود مارتین و گاردنر دوزوا سردبیر اصلی بخش بهترین‌های ژانر علمی‌تخیلی سال و برنده سابق جایزه نبولا خواهند بود.
تایتان در بیانیه‌ای رسمی این کتاب را به عنوان مجموعه‌ای چند ژانری از مغالطه‌های بی‌پروایی توصیف کرده است که خوانندگان را مجذوب و شوکه خواهد کرد.
تایتان همچنین درباره داستان جدید مارتین هم نوشت: یکی از سرکش‌ترین داستان‌های او در مجموعه کتاب‌های «نغمه یخ و آتش». مجموعه کتاب‌های مارتین که در انتظار انتشار جلد هفتم است، توسط هارپر وویجر منتشر می‌شوند. این مجموعه تبدیل به سریال پرطرفدار «بازی تاج و تخت» محصول شبکه اچ‌بی‌او شده‌اند.
جیلیان فلین با «دختر گمشده» که توسط انتشارات کراون منتشر شد، به عنوان خالق یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های سال‌های اخیر شناخته شد. در این کتاب، داستان زنی نقل می‌شود که در پنجمین سالگرد عروسی‌اش ناپدید می‌شود و انگشت اتهام به سوی همسرش نشانه می‌رود.
نیل گیمن نویسنده بریتانیایی ساکن آمریکا نیز از نویسندگان تحسین شده و برنده جوایز متعدد است.
از نویسندگان دیگری که در این مجموعه داستان‌هایی خواهند داشت می‌توان به جو ابرکرامبی، پاتریک رات‌فاس و اسکات لینچ اشاره کرد.
خانه نشر تایتان کتاب مجموعه داستان‌های «سرکش‌ها» را روز پانزدهم سپتامبر به مبلغ ۲۰ پوند منتشر خواهد کرد.
/۲۴۴۸

Go to TOP