شماره جدید«بزنگاه» منشر شد

دومین شماره هفته نامه طنز و کاریکاتور «بزنگاه» منتشر شد.

به گزارش هنرنا به نقل از خبرگزاری مهر، مازیار بیژنی مدیر مسئول بزنگاه در بخشی از سرمقاله دومین شماره این هفته نامه با نام «سربزنگاه » نوشته است:از این شماره تا آن شماره فرج است. دیدید که آسمان تپید و فرج ما حاصل شد  و شماره دوم بزنگاه به دست شما رسید و چون هر عملی را عکس العملی است برابر و در جهت مقابل، سیل تایید و تشویق و تبریک شما خوانندگان عزیز نیز بر ما بارید.

او به کاستی‌های نشریه«بزنگاه» نیز اشاره کرده است: صد البته ایرادات و انتقادات فراوان نیز بر ما وارد است و من در همین جا در محضر ملت شریف ایران اعتراف میکنم که در جهت رفع اشکال و بهینه سازی آن نهایت تلاش خود را بنمایم ، هم از طرف خودم هم از طرف دوستان تحریریه و عوامل پشت صحنه. مهم این است که «بزنگاه» رو به راه و رو به رشد است و با همت و یاری شما خیلی بهتر از این ها خواهد شد.

در این شماره همچنین می خوانید: «وقایع کارتونیه»، «کمپین ۶ کارگردان ۷ نفره شد»، «پوستری که خودش فیلم بود»، «خاطرات یک مرده شور»، «بزن قاه» و…

«بزنگاه» در ۸ صفحه تمام رنگی با قیمت ۱۰۰۰ تومان دکه های روزنامه فروشی  سراسر کشور در دسترس علاقمندان است. همچنین کسانی که تمایل به اشتراک نشریه دارند می توانند با تماس با شماره ۶۳۴۸۷ «مرکز پخش پرشیا» بزنگاه را با پنجاه درصد تخفیف مشترک شوند.

Go to TOP