حاشیه های کنسرتی در اصفهان؛

۸:۰۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۳۰

واکنش مدیرکل ارشاد اسلامی استان به نامه معترضان

جوابیه حجت الاسلام قطبی مدیر کل ارشاد اسلامی استان اصفهان به نامه جمعی از معترضان به حواشی کنسرت همایون شجریان منتشر شد.

به بهانه انتخاب تاکسی در جشنواره

۱۲:۴۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۹

این تاکسی دربست نیست

فیلم تاکسی جعفر پناهی، کارگردان ایرانی برنده جایزه خرس طلای جشنواره فیلم برلین شد.از آنجا که بروز رفتارهای ساختار شکنانه پنهای در سالهای اخیر توسط وی حاشیه های زیادی برای جامعه هنری به همراه داشته است خود این جایزه جای بسسی تامل دارد. پناهی در این فیلم با هویت واقعی خود تاکسی می‌راند. مسافران مختلفی سوار تاکسی او می‌شوند و دوربین‌هایی که در تاکسی تعبیه شده‌اند دیالوگ‌ها و رفتار مسافران را ضبط می‌کنند. فیلم شباهت زیادی به فیلم‌های...

پنجمین اجرای طنز:

۱۱:۳۲ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۹

شیکر شیکن در اصفهان

این نمایش طنز از روز 30 بهمن تا ۴ اسفند ۹۳ و از ساعت ۱۹:۴۵ در محل تالار هنر اصفهان واقع در اصفهان، میدان لاله برگزار می گردد.

۱۰:۲۴ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۹

نمایش نماز آیت الله بهجت تبلیغ نماز نیست

قرائتی گفت: حفظ قرآن و اعتکاف خوب است ولی گاهی اوقات یک مستحب از ده تا واجب بیشتر تبلیغ می شود. تواشیح کجای دین است؟ نماز آیت الله بهجت را نشان دادن تبلیغ نماز نیست.

۹:۲۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۹

انتقاد رهبری از فیلم آمریکایی

داستان فیلم از جایی آغاز می‌شود که کریس کایل تصمیم می‌گیرد به ارتش ملحق شود تا بتواند از کشورش در مقابل تروریست‌ها محافظت کند.

رییس سابق اداره کتاب با انتشار نامه‌ای سخنان وزیر ارشاد را رد کرد

۸:۱۴ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۹

آیا وزارت ارشاد دست از رفتارهای غیرصادقانه بر می‌دارد؟!

صبح امروز «علی شجاعی صائین» -رییس سابق اداره کتاب- با انتشار نامه‌ای به سخنان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره عزل خود پاسخ گفت. شجاعی صائین قریب سه هفته پیش و پس از انتقاد از کتاب «من این نسل» از سمت خود برکنار شده بود.

۸:۰۵ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۹

موزه‌هایی که استاندارد نیستند

بدون شك عناصرمختلف فرهنگ همانند يك زنجيره به‌هم متصل است كسي نبايد مردم را مخاطب قرار دهد و بگويد سطح فرهنگ‌شان پايين است درحالي‌كه سطح فرهنگ فرهنگ‌سازان مديران و حتي هنرمنداني چون فيلم‌سازان وكارگردانان آ‌ن‌قدر بالا نيست كه مكان‌هايي چون موزه، ‌كتاب‌خانه و غيره را درآثارشان به وفور ديده شود

۶:۳۷ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۸

«شاهزاده روم» در جشنواره رویش اکران می‌شود

انیمیشن داستانی «شاهزاده روم» در بخش اکران ویژه جشنواره رویش به نمایش درخواهد آمد.

۶:۰۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۸

داوری سه مدیر جشنواره جهانی در جشنواره فیلم‌های علمی اهواز

رئیس و اعضای هیات داوران نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی اهواز معرفی شدند.

۱:۵۶ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۸

پرستویی در جشنواره “جیپور” جایزه بهترین بازیگر مرد را از آن خود کرد

پرویز پرستویی برای بازی در فیلم «امروز» به کارگردانی رضا میرکریمی و «مهمان داریم» ساخته محمد مهدی عسگرپور موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر مرد این رویداد سینمایی شد.

Go to TOP