۱:۴۷ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

مجوز اکران«ثبت با سند برابر است» صادر نمی شود!

همن گودرزی کارگردان «ثبت با سند برابر است» درباره زمان اکران این فیلم سینمایی گفت: حدود ۲ ماه پیش فیلم سینمایی «ثبت با سند برابر است» را برای دریافت پروانه نمایش به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل دادیم که مسئولان مربوطه فیلم را ببینند، اما در این مدت هر هفته با آوردن دلایل مختلفی به ما می‌گویند، که هنوز نوبت به بازبینی فیلم شما نرسیده است.

۱:۳۶ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

علت طلاق حمید گودرزی و همسرش

بنا بر شنیده ها و شواهد خبر طلاق حمید گودرزی و همسرش اتفاق افتاده است.همین خبر باعث هجوم طرفداران حمید گودرزی به صفحه وی برای اطلاع از علت جدایی حمید گودرزی و ماندانا دانشور شد که وی را به واکنش واداشت .

۱۲:۲۴ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

ناگفته‌های پاک‌نیت از سریال «پس از باران»

بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه «شیدایی» شبکه دو سیما گفت: آقای سلطانی با من تماس گرفت و گفت به هر دو شما نیاز داریم ولی من گفتم یا من می‌آیم یا همسرم.

۱۲:۱۸ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

به تک تک مدافعان حرم افتخار می کنم/ هیچ دولتمردی نمی پرسد نان شبت کو؟/ جایزه داعش برای سر امیر نوری/ عده ای به شبکه GEM پیوستند که من حتی آنها را نمی شناختم

نفیسه روشن به «بی حاشیه بودن» معروف است. خودش را از قید و بند بسیاری از حواشی که شاید بتواند او را بالاتر ببرد، دور می کند و البته ...

میثم نیلی در گفتگو با هنرما؛

۱۲:۰۸ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

آثار سفارشی، بزرگترین ضربه را به هنرمند می زند

مدرس دانشگاه هنر اصفهان: همیشه آثار سفارشی به یک هنرمند ضربه وارد کرده و فرصتی برای خودنمایی و خلق درونی خود خود هنرمند فراهم نمیشود .

۱:۴۲ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۰

استاندارد دوگانه دموکراسی خواهی در میان هنرمندان/دیکتاتورسالاری هنرمندان در سینما و سیاست

چرا دموکراسی در مورد شهرام ناظری که ۳۰ خرداد ۹۲ در نشست قدردانی از ستادهای انتخاباتی حسن روحانی برگزار شده بود، شرکت کرد و خواند؛ باید رعایت شود؛ اما علیرضا افتخاری به دلیل حضورش در همایش بزرگ داشت خبرنگاران در ۱۷ مرداد ۸۹ در حضور محمود احمدی نژاد باید توسط لیدرهای جریان رسانه ای مورد حمله های سخیف و ناموسی قرار بگیرد؟

۱:۰۱ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۳/۲۹

کوین اسپیسی از ولیعهد بریتانیا نشان شوالیه گرفت

کوین اسپیسی بازیگر سینما و تئاتر دیروز نشان شوالیه را از دست پرنس چارلز ولیعهد بریتانیا دریافت کرد.

۱۲:۵۴ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۳/۲۹

مستند«علمای اصفهان» با حضور رییس دفتر مقام معظم رهبری کلید خورد

مجموعه مستند «مهر تابان» تولید جدید شبکه مستند سیما، جمعه 28 خرداد ماه 95، با حضور آیت الله محمدی گلپایگانی رییس دفتر مقام معظم رهبری، سلیم غفوری مدیر شبکه مستند و ابوالقاسم ناصری مدیر گروه تولید شبکه کلید خورد.

۱۲:۴۶ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۳/۲۹

استقبال خوب از جشنواره فیلم مقاومت

با پایان مهلت دریافت آثار در بخش‌های مسابقه سینمای ایران چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، در مجموع هزار و 239 اثر برای دبیرخانه این رویداد سینمایی رسیده است.

۱۲:۳۸ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۳/۲۹

نگاه رهبر انقلاب به موسیقی نگاه والایی است

حسین علیزاده گفت: رهبر انقلاب راهنمای این جامعه و راهنمای دنیای اسلام هستند، ایران در منطقه الگو است و درست نیست که چنین نگاهی به موسیقی در ایران وجود داشته باشد. من مطمئنم که نگاه رهبر انقلاب به موسیقی نگاه والایی است.

Go to TOP