۱۱:۰۴ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۴/۳۱

برگزاری نمایشگاه تخصصی مد و لباس در اصفهان

ین نمایشگاه با هدف ارائه الگوی پوشش فاخر اسلامی و ایرانی از سوی کمیته فرهنگ عفاف و پوشش اسلامی وابسته به سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان برنامه ریزی شده که در مرحله اول ویژه نمایش مسئولان، نخبگان و فعالین اصناف مختلف برگزار خواهد شد.

۱۰:۴۹ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۴/۳۱

مکارمی رفت، رهبری آمد/ زنگ تئاتر اصفهان نواخته شد

آئین تودیع و معارفه مسئولین قدیم و جدید تالار هنر، همزمان نا نواخته شدن زنگ تئاتر اصفهان برگزار شد.

۲:۲۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۳۰

کوچ مدل‌ها به تلگرام/ مدلینگ به دنبال شکارهای جدید از میان جوانان

گسترش موج حرفه مدلینگ در جامعه تنها به اینستاگرام ختم نشد. با فعالیت دستگاه‌های نظارتی و جلوگیری از فعالیت مدل‌ها در اینستاگرام این افراد به تلگرام کوچ کرده‌اند. فضای آماده و مهیا تلگرام برای این افراد بهترین فرصت برای گسترش موج مدلینگ و جذب مدل‌های جدید است. مدل‌ها با برقراری ارتباط با افراد مختلف و با وعده آینده‌ای روشن جوانان کشور را جذب این حرفه می‌کنند.

۲:۱۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۳۰

اسامی سریال‌های راه‌یافته به بخش مسابقه جشنواره فیلم مقاومت

سریال‌های منتخب و راه‌یافته به بخش مسابقه جشنواره فیلم مقاومت از سوی هیات داوران این بخش اعلام شد.

۱۲:۳۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۳۰

زنگ تئاتر در حمایت از اهالی تئاتر

تئاتر هنری است که می‌تواند توسعه حقوق فردی را به دنبال داشته باشد همان‌گونه که در سال‌های اولیه شکل‌گیری در یونان توانست یکی از عوامل اصلی رهایی از نادانی و جهالت باشد و تاریخ تمدن بشری را به اثبات رساند؛ اینک به‌ منظور رشد فرهنگی و توسعه حقوق انسانی از نگاه هنر تئاتر به همت تالار هنر اصفهان به‌عنوان یکی از مراکز تخصصی هنرهای نمایشی، برگزاری آئین افتتاحیه نمایش با حضور جمعی از پیشکسوتان در دستور کار قرار گرفته...

۱۲:۲۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۳۰

برگزاری چهارمین دوره سلسله مسابقات مشاعره دانشجویی در اصفهان

این سلسله مسابقات در بین دانشجویان تمام دانشگاه‌های سطح استان اصفهان برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود استقبال بسیار خوب و چشمگیری از آن به عمل آید.

کارشناس طراحی لباس در گفتگو با هنرما؛

۱۱:۵۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۳۰

غیرت مردان و عفت زنان ما کم شده است

ریشه این مسائل غیر فرهنگی در خانواده هاست. سابق بر این لقمه ها حلال بود ولی در حال حاضر لقمه شبهه ناک شده و همین سبب شده است ، غیرت مردان و عفت زنان کم بشود. و اگر این موارد را حل کنیم جامعه ما هم اصلاح می شود.

۱۱:۱۸ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۳۰

شرکت پخش فیلم‌های کودک و نوجوان ایجاد می شود

شورای سیاستگذاری و راهبری سینمای کودک و نوجوان از ۱۹ اسفند ماه سال ۹۳ با اعلام حکم حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی رسما فعالیت خود را آغاز کرد. پس از گذشت بیش از یک سال از آغاز فعالیت این شورا با حضور افرادی چون مهدی ارگانی، مسعود کرامتی، حمید جبلی، جواد حاتمی، مهدی یزدانی، محسن چینی فروشان، علیرضا تابش، فرشته طائرپور و مرضیه برومند، این شورا را می‌توان از جمله تشکل‌های سازمان سینمایی دانست که کمتر اطلاعاتی درباره...

۸:۵۱ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۳۰

استقبال چشمگیر اصفهانی‌ها از «ایستاده در غبار»

فیلم ایستاده در غبار مربوط به حوزه هنر و تجربه است و با توجه به رایزنی که در تهران داشته‌ایم علاوه بر سینما سوره در سینما خانواده نیز این فیلم اکران می‌شود.

۸:۳۹ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۳۰

آیا وزارت ارشاد پای تئاتری که همجنس‌بازان را نشان داد ایستاده است؟!

مدتی است که بعد از فرمایشات رهبری در حوزه فرهنگ جمله ای نقل محافل شد با عنوان «ولنگاری فرهنگی» که شاید این روزها مجموعه‌ای که این نقد به آن وارد شده است کمترین توجه را به آن داشته است. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جهت رفع مشکلات فرهنگی و یا اقدام سریع همواره نوش‌دارو پس از مرگ سهراب بوده است. گویا سخنان رهبری و نقدی که به فرهنگ داشتند در اولویت دولت قرار نگرفته چرا که این حساسیت...

Go to TOP